Menu

Zdarma prémiová aplikace na focení smartphonem: ProShot je dočasně v akci

18.06.2021 08:10 | Jiří Palyza + Přidat komentář
Zdarma prémiová aplikace na focení smartphonem: ProShot je dočasně v akci

Zdarma prémiová aplikace na focení smartphonem: ProShot je dočasně v akci | foto: Chip

Pokud chcete androidovým telefonem pořizovat kvalitní fotografie, je zabudovaná aplikace pro focení spíš zklamáním. Často chybí především bohatší sada funkcí.

Fotoaparáty chytrých telefonů jsou dnes velmi výkonné, a to i u poměrně levných modelů. K dobrému využití hardwaru však potřebujete také správné softwarové funkce, což u předinstalovaných aplikací pro fotoaparát často není úplně ideální.

V obchodě Google Play je momentálně k dispozici skvělá aplikace pro fotoaparát ProShot, která přináší podstatně více možností zabalených v elegantním tmavém provedení. Jinak placenou prémiovou aplikaci je možné si dočasně stáhnout zdarma.

Náš příspěvek odráží aktuální dočasnou nabídku, která je k dispozici na platformě Google Play. Podle upřesňujících informací je aplikace k dispozici k bezplatnému stažení do soboty, 19. června. Poté akce končí. Aplikace je jinak za poplatek 129,99 Kč. Před stažením se raději ujistěte, zda je titul stále v akci.

proshot-logo

ProShot – aplikace pro Android 7.11

CHIP hodnotí Dobrý

Aplikace udělá z vašeho androidového smartphonu profesionální fotoaparát s bohatou nabídkou dodatečných funkcí.

Stáhněte si

 

ProShot pro Android: hra se světlem na smartphonu

proshot

Aplikace nabízí velké množství funkcí včetně bohatých možností nastavování a hry se světlem. | Zdroj: ProShot

Kromě obvyklých funkcí každé běžné aplikace fotoaparátu nabízí aplikace ProShot několik důmyslných možností navíc. Zvláště zajímavý je režim "malování světlem", který nabízí nekonečnou dobu expozice, kterou si řídíte sami. Znamená to, že po stisknutí tlačítka spouště zůstane clona otevřená, dokud tlačítko znovu nestisknete. V tmavých místnostech tak můžete například pomocí svítilny malovat obrázky světlem. Funkci lze použít i k vytváření dalších kreativních motivů.

Aplikace ProShot pro Android je zajímavá nejen pro pořizování fotek, ale také pro videa. Pokud chcete například zobrazit dlouho trvající procesy, je pro to vhodný časosběrný efekt. Za normálních okolností byste museli nahrávat video, což by zabralo spoustu úložného prostoru. V tomto režimu však aplikace pořizuje fotografie pouze v určitém intervalu, například každou sekundu, a poté jednotlivé snímky spojí do videa.

Dále je v nabídce aplikace k dispozici také čtvercový režim obrazu, vícenásobné snímání s různými délkami expozice (expoziční bracketing), videa s časovou lupou, výběr snímkové frekvence, různé souborové formáty, snímání v rozlišení 4K, nastavení úrovně zvuku při nahrávání videa, ovládání zoomu jedním prstem, režim potlačení šumu a další řada funkcí. Vše je zabaleno v přehledném rozhraní, ve kterém se snadno a rychle zorientujete.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.
Komerční sdělení