Menu
CHIP Speedtest

Zdarma prémiová aplikace na Google Play: černobílé focení smartphonem

01.09.2020 11:05 | Jiří Palyza + Přidat komentář
Zdarma prémiová aplikace na Google Play: černobílé focení smartphonem

Zdarma prémiová aplikace na Google Play: černobílé focení smartphonem | foto: Unsplash/CloudyPixel/BlackCam Pro

Momentálně je k dispozici k bezplatnému stažení aplikace BlackCam Pro - B&W Camera pro Android. Pokud chcete na své mobilním telefonu vytvářet černobílé obrázky, v aplikaci najdete mnoho prvotřídních filtrů.

V dnešní době je běžné pořizovat fotografie ve vysokém rozlišení a barevně. Fotografie z prvních fotoaparátů ale byly černobílé, což v mnoha případech vypadá velmi stylově. Pokud by i některým ze současných obrázků chyběla barva, mohlo by jim to přidat na atraktivitě.

Aplikace BlackCam Pro - B&W Camera dokáže černobílý efekt napodobit digitálně a dodá fotografiím i efekt jiného nasvícení. Pomocí několika desítek filtrů, ze kterých můžete vybírat, můžete své fotky měnit podle potřeb. Finální úpravu můžete fotkám dodat pomocí nastavení jasu, kontrastu, vinětace a dalších parametrů.

Stáhněte si: BlackCam Pro

blackcampro-logo

BlackCam Pro - B&W Camera pro Android

CHIP hodnotí Dobrý

Aplikace pro fotoaparát smartphonu, která nabízí širokou nabídku černobílých filtrů.

Stáhněte si

 

Výhody
mnoho různých stylů díky černobílým filtrům
praktické možnosti nastavení

BlackCam Pro pořizuje krásné černobílé fotografie

Prostředí aplikace nabízí pohled objektivem fotoaparátu a můžete přímo pořizovat jednotlivé snímky. Z různých předvoleb můžete vybrat efekt, který se vám zalíbí, a upravovat lze i pořízené obrázky ve vaší galerii. Při snímání fotografií také můžete nastavit poměr stran prostřednictvím výběru pod symbolem tří teček, které se nacházejí vpravo nahoře obrazovky aplikace. Pomocí rastru lze také lépe dodržet pravidlo třetin a zlatého řezu, a tím dosáhnout lepší kompozice snímaných fotografií.

Efekt vinětace a nastavení osvětlení slouží k navození správné nálady snímku, lze vybrat i intenzitu jednotlivých efektů. Pokud se nemůžete rozhodnout pro ten správný, tlačítko náhodného výběru vám pomůže. V nastavení aplikace můžete určit formát a kvalitu fotografie, ve standardním nastavení aplikace přebírá původní nastavení smartphonu.

Komplexní aplikace s černobílým filtrem

Aplikace BlackCam Pro - B&W Camera pro Android plní svůj účel jako černobílý fotoaparát s možností použití širokého výběru filtrů. Díky velkému výběru předvoleb je snadné najít vhodný vzhled pro pořízené obrázky, které si můžete i samostatně přizpůsobit. Momentálně a dočasně je aplikace k dispozici k bezplatnému stažení, jinak je zpoplatněna částkou 40 Kč.

mohlo by vás také zajímat: tip – používejte smartphone s androidem jako webovou kamerku

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.