Menu

Ze smartphonu na velkou obrazovku

25.09.2012 13:15 | Redakce Chip + Přidat komentář
Ze smartphonu na velkou obrazovku

Ze smartphonu na velkou obrazovku | foto: CHIP

Nový monitor AOC myPlay má funkci MHL, kterou ocení uživatelé operačního systému Android. Mohou totiž na velkém monitoru zobrazit stejný obsah, jaký je na displeji smartphonu.

Díky připojení MHL (Mobile High-Definition Link) „vyrostou“ například videa a hry z mobilních zařízení se systémem Android do velkých rozměrů. Monitor myPlay i2757Fm zobrazuje vybraný obsah ze smartphonů a tabletů na svém 27palcovém (68,6 cm) IPS panelu ve Full HD rozlišení. Výhodou tohoto řešení je i dobíjení mobilního zařízení po celou dobu spojení s monitorem.

MHL umožňuje přímé spojení mezi smartphonem nebo tabletem a monitorem myPlay. Přenáší video ve vysokém rozlišení (1080p) a digitální audio signál přes micro-USB/HDMI kabel. Monitor myPlay můžete využít také při práci v kanceláři, například pro prezentace z mobilu.

Monitor MyPlay využívá IPS panel, díky kterému se může chlubit velkými pozorovacími úhly (více než 178° vert./horiz.) a věrným podáním barev. Dále nabízí LED podsvícení, jas 250 cd/m2, kontrast 1000:1 a odezvou 5 ms. Je vybaven analogovým D-SUB portem a dvěma digitálními HDMI vstupy. Monitor má též zabudované reproduktory a USB port.

Monitor myPlay i2757Fm je dostupný za 5200 Kč bez DPH.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení