Menu

Zklamání pro fanoušky Samsungu: netrpělivě očekávaný model možná nakonec vůbec nebude

29.04.2022 17:00 | Jiří Palyza + Přidat komentář
Zklamání pro fanoušky Samsungu: netrpělivě očekávaný model možná nakonec vůbec nebude

Zklamání pro fanoušky Samsungu: netrpělivě očekávaný model možná nakonec vůbec nebude | foto: Anh Nhat/Unsplash

Podle nejnovějších informačních úniků se příznivci Samsungu mohou dočkat zklamání. Plánovaný model S22 FE by pro letošek mohl být zrušen. Co se za tímto rozhodnutím skrývá.

Podle nejnovějších informací z Koreje výrobce Samsung velmi pravděpodobně zrušil letošní očekávané uvedení modelu S22 FE. Firma prozatím nepodnikla žádné kroky v oblasti vývoje telefonu a nyní to vypadá, že bude jeho modelová řada zrušena, podobně jako Galaxy Note.

Současnou verzi Galaxy S21 FE Samsung vydal letos v lednu poté, co bylo uvedení modelu několikrát odloženo. Původní plány byly tento typ uvést na trh v říjnu 2021. Samsung Galaxy S22 FE měl následovat podle zvyklostí, ale nejnovější zvěsti naznačují něco úplně jiného.

Podle informací z Jižní Koreje Samsung zřejmě ze svých plánů Galaxy S22 FE zcela vyškrtl, alespoň pro letošní rok. Nevypadá to ani na odložené vydání, jako tomu bylo v případě S21 FE. Ve skutečnosti by mělo jít o ukončení modelové řady, podobně jako v případě top modelu Galaxy Note 21.

Samsung Galaxy S22 FE: výrobce zřejmě jeho uvedení vůbec neplánuje

note

Nejnovější informační úniky naznačují, že smartphone Galaxy S22 FE bude letos z modelové řady vyřazen. Spekuluje se i o celkovém ukončení tohoto typu, jako v případě Galaxy Note. | Zdroj: Thai Nguyen/Unsplash

Ani firmware se pro Galaxy S22 FE zatím nevyvíjí, což je také velmi neobvyklé. Samsung údajně nenavázal žádné související kontakty s výrobci čipových sad, které by měly být osazeny do smartphonů. Vše tedy naznačuje, že Galaxy S22 letos pravděpodobně vůbec nebude na trh uveden, a je otázka, zda nakonec nedojde k celkovému ukončení této řady.

Fan Edition by beztak neměla mít mnoho rozdílů v hardwaru ve srovnání s běžným modelem. Co se týče ceny, velmi pravděpodobně by u S22 FE byla vyšší, než u běžného Galaxy S22, a tak by po tomto typu sáhl asi málokdo. Zrušení uvedení S22 FE by tak pro výrobce vlastně dávalo smysl.

Zdroj: Naver

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.
Komerční sdělení