Menu
CHIP Speedtest

PRÁVĚ V PRODEJI

Změňte svůj hlas při telefonování

02.05.2017 12:37 | Milan Loucký
Změňte svůj hlas při telefonování

Modulátor hlasu iStranger je kompatibilní s většinou současných mobilních telefonů. Jeho použití je snadné a nabízí dva režimy změny hlasu, které znemožní druhé straně identifikaci a zajistí vám potřebnou anonymitu.

Modulátor se připojuje k mobilnímu telefonu přes výstup pro sluchátka (3,5mm jack). Použití je pak obdobné jako u handsfree sady. Dva režimy modulace hlasu, low a high, lze volit před začátkem hovoru ale i v jeho průběhu.  Modulátor je napájen baterií s vysokým výkonem, která umožňuje průběh hovoru se změněným hlasem po dobu až šesti hodin. Po ukončení hovoru se modulátor automaticky vypne a šetří tak baterii. 

„Modulátor hlasu iStranger se snadno ovládá a lze jej použít u naprosté většiny současných mobilních telefonů bez ohledu na operační systém,“ vysvětluje Přemysl Lezianka, manažer SpyShop24.cz pro Českou republiku, a dodává: „Funguje naprosto spolehlivě a zajistí v případě potřeby anonymitu volajícího. Na našich webových stránkách může zájemce najít i zvukové ukázky, jak tento modulátor mění hlas, což mu umožní snáze se rozhodnout pro případné pořízení tohoto zařízení.“

Modulátor hlasu iStranger od společnosti Digiscan Labs je dodáván na český trh za 9032 Kč včetně DPH.

 

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání
Komerční sdělení