Menu

Změňte svůj hlas při telefonování

02.05.2017 12:37 | Milan Loucký + Přidat komentář
Změňte svůj hlas při telefonování

Změňte svůj hlas při telefonování | foto: CHIP

Modulátor hlasu iStranger je kompatibilní s většinou současných mobilních telefonů. Jeho použití je snadné a nabízí dva režimy změny hlasu, které znemožní druhé straně identifikaci a zajistí vám potřebnou anonymitu.

Modulátor se připojuje k mobilnímu telefonu přes výstup pro sluchátka (3,5mm jack). Použití je pak obdobné jako u handsfree sady. Dva režimy modulace hlasu, low a high, lze volit před začátkem hovoru ale i v jeho průběhu.  Modulátor je napájen baterií s vysokým výkonem, která umožňuje průběh hovoru se změněným hlasem po dobu až šesti hodin. Po ukončení hovoru se modulátor automaticky vypne a šetří tak baterii. 

„Modulátor hlasu iStranger se snadno ovládá a lze jej použít u naprosté většiny současných mobilních telefonů bez ohledu na operační systém,“ vysvětluje Přemysl Lezianka, manažer SpyShop24.cz pro Českou republiku, a dodává: „Funguje naprosto spolehlivě a zajistí v případě potřeby anonymitu volajícího. Na našich webových stránkách může zájemce najít i zvukové ukázky, jak tento modulátor mění hlas, což mu umožní snáze se rozhodnout pro případné pořízení tohoto zařízení.“

Modulátor hlasu iStranger od společnosti Digiscan Labs je dodáván na český trh za 9032 Kč včetně DPH.

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení