Menu

Zrušte snadno on-line uživatelské účty

16.04.2019 11:32 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Zrušte snadno on-line  uživatelské účty

Zrušte snadno on-line uživatelské účty | foto: CHIP

Založit si účet na jedné z mnoha on-line služeb je většinou velice snadná záležitost. Avšak odhlásit se z některých služeb a vymazat všechny informace, to už je jiný příběh.

Funkce pro odhlášení je totiž často skryta poměrně hluboko a proklikat se na správné místo a deaktivovat účet je zdlouhavé. Zrušení účtu zjednodušuje webová služba Justdelete, kterou najdete na stránce justdelete.me. Službu, ze které se chcete odhlásit, buď najděte v seznamu, který se na stránce objeví, nebo její název zadejte do vyhledávacího řádku. Následně klikněte na název služby, tedy například Facebook, a dostanete se přímo na stránku, kde je možné váš účet zrušit. Podle barvy poznáte, jak obtížné je daný účet zrušit. V části »Show info« pak najdete informace o tom, co je potřeba pro zrušení účtu udělat a s čím budete muset souhlasit. Někdy je potřeba o zrušení účtu požádat e-mailem.
delete2-nahled

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení