Menu

Zrychlete svůj notebook s novou SSD sadou

04.01.2012 12:58 | Redakce Chip + Přidat komentář
Zrychlete svůj notebook s novou SSD sadou

Zrychlete svůj notebook s novou SSD sadou | foto: CHIP

Alternativu k interním 2,5“ a 3,5“ pevným diskům pro notebooky a stolní počítače nabízí společnost Verbatim v podobě SATA-II SSD sady. SSD disk zrychlí bootování, zajistí lepší výkon systému a aplikací a nabízí větší odolnost vůči otřesům, delší provoz na baterii a tichý provoz.

K sadě je přiložený software NTI Echo Cloning, který umožňuje kopírovat data z pevného disku na SSD disk. Verbatim SSD Kit zahrnuje rovněž USB rámeček pro možnost připojení starého disku externě. SATA-II Solid State Drive Upgrade Kit od Verbatimu je jednoduchým řešením pro všechny uživatele, kteří chtějí upgradovat svůj stávající systém a pořídit si SSD disk.
SATA-II Solid State Drive Upgrade Kit je k dostání v obchodech za doporučené ceny 3490 Kč (64GB verze) a 5190 Kč včetně DPH (128GB verze). Podle výrobce má 64GB verze disku rychlost zápisu až 225 MB/s a rychlost čtení až 265 MB/s a 128GB verze čte rychlostí až 270 MB/s.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení