Menu

ZyXEL Wi-Fi Extender WRE2205

09.10.2012 06:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
ZyXEL Wi-Fi Extender WRE2205

ZyXEL Wi-Fi Extender WRE2205 | foto: CHIP

ZyXEL Communications představila bezdrátové N300 zařízení pro rozšíření dosahu sítě Wi-Fi WRE2205. Zařízení stačí jen zapojit do elektrické zásuvky a uživatelé mohou rozšířit bezdrátové pokrytí domácí sítě tak, aby mohli připojení k internetu využívat ve všech koutech domácnosti.

Bezdrátové N300 zařízení pro rozšíření dosahu ZyXEL WRE2205 je kompatibilní s bezdrátovými standardy 802.11b/g/n a je navrženo tak, aby mohlo fungovat buď jako přijímač, nebo opakovač bezdrátového signálu. Bezdrátové N300 zařízení pro rozšíření dosahu WRE2205 disponuje přenosovými rychlostmi až 300 Mb/s pro odesílání i příjem.

Průvodce pro snadné nastavení a tlačítko pro chráněné nastavení sítě Wi-Fi (WPS) uživatelům umožňují zařízení okamžitě aktivovat a připojit se k přístupovému bodu. Jasný LED indikátor na panelu ukazuje sílu bezdrátového signálu, čímž uživatelům pomáhá určit, kam je třeba zařízení nainstalovat pro dosažení optimálního pokrytí sítě Wi-Fi. Vypínač napájení umožňuje zařízení vypnout, když se nepoužívá, a tím snížit spotřebu elektřiny a uspořit související náklady.

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení