Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Optimus L nové generace

redakce 12.02.2013

LG představí na veletrhu Mobile World Congress modelovou řadu LG Optimus L-series II. generace. Smartphony mají vylepšený design i funkce, mezi něž patří například QuickMemo, Quick Button nebo Safety Care.

QuickMemo umožňuje uživatelům pomocí prstu zaznamenávat a sdílet s ostatními ručně psané poznámky. Prostřednictvím funkce Quick Button mohou uživatelé uzpůsobit horkou klávesu ke spouštění jakékoli aplikace, například fotoaparátu, prohlížeče, hudebního přehrávače nebo dokonce QuickMemo. Funkce Safety Care nabízí tři možnosti – přesměrování tísňových hovorů, oznámení o nepoužívání telefonu a oznámení o poloze uživatele – které lze naprogramovat na kontaktování blízké osoby v případě nouze.

Displej IPS má vysoké rozlišení a baterie rozšířenou kapacitu. Verze Dual SIM smartphonů Optimus L-seriesII navíc zákazníkům umožňuje používat jedno zařízení pro pracovní i osobní hovory.  Jako první z nové série bude na trh uvedena verze Dual SIM přístroje Optimus L7II, která se tento týden objeví na ruském trhu. Optimus L7II bude mít funkce LG UX, jako jsou QSlide a QuickTranslator. Dostupnost modelu Optimus L3II s 3,2palcovým displejem QVGA IPS a 1540mAh baterií a modelu Optimus L5II s větším, 4,0palcovým displejem WVGA a 1700mAh baterií bude oznámena později.

Technické údaje modelu Optimus L7II:

  • Procesor: 1 GHz Dual-Core (Qualcomm MSM8225)
  • Paměť: až 4 GB eMMC / 768 MB RAM / Micro SD
  • Displej: 4,3palcový WVGA IPS
  • Fotoaparát/kamera: zadní 8,0MP s LED bleskem / přední VGA
  • Operační systém: Android 4.1 Jelly Bean
  • Baterie: 2460 mAh
  • Rozměry: 121,5 x 66,6 x 97 mm / 122,2 x 66,6 x 9,7 mm (Dual-SIM)

Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme