Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Oslnivé barvy 32palcového monitoru Philips

redakce 04.05.2017

Nový 32palcový monitor řady E pro domácí uživatele, pyšnící se fantastickými barvami a zakřivením. To je novinka společnosti Philips.

Díky širokým pozorovacím úhlům a rozlišení Full HD doplněném o technologii Ultra Wide-Color model 328E8QJAB5 doplňuje řadu zakřivených monitorů Philips.

Nový 32palcový monitor Philips 328E8QJAB5 je dostatečně velký, aby dal divákům pocit prostoru, ať už se věnují jakékoli činnosti. Díky zakřivení má uživatel pocit, jako by se monitor obtáčel kolem jeho zorného pole, což může zlepšit soustředění se na danou úlohu.

Tento monitor Philipsu by měl uživatelům přinést skvělou podívanou pro celou řadu aktivit – od běžných úkonů jako mailování s přáteli nebo sledování aktivit na sociálních médiích po činnosti, kde je obrazová kvalita stěžejní, například u sledování oblíbených seriálů na webu nebo upravování videí. Díky Full HD rozlišení 1920 x 1080 bodů, formátu 16:9 a pokročilé VA technologii panelu si uživatelé mohou kdykoliv vychutnat ostrý obraz. Nejnovější technologie Ultra Wide-Color nabízí rozsáhlý barevný gamut 103 % NTSC a 126 % sRGB (CIE 1931). Díky inovativní technologii Adaptive Sync je monitor vyladěn pro rychlou reakci a zaručuje extra hladké zobrazení bez sekání, trhání a rozostřeného obrazu.

Zakřivení obrazovky, silný stojan a lesklé černé a olověně šedé provedení se podílejí na dojmu elegance a stylovosti. Tento monitor oživí každou domácnost.

U monitoru Philips 328E8QJAB5 neexistuje přístup k nastavení typu „jedna velikost pro vše”. Stejně jako ostatní modely řady E nabízí velké množství inteligentních technologií pro maximální vyladění obrazu a pohodlné připojení. Funkce SmartContrast analyzuje obsah na obrazovce a automaticky přizpůsobuje barvy a intenzitu podsvícení pro lepší zážitek ze sledování. Při hraní her zase uživatelé ocení režim SmartImages s volbou nastavení pro optimalizaci tmavých motivů, času odezvy a zvýraznění. Vestavěná technologie Flicker-free je vyvinutá tak, aby minimalizovala potenciální únavu očí, pro pohodlnější prohlížení reguluje jas a snižuje blikání.

K monitoru rovněž patří dva vestavěné reproduktory s kvalitním zvukem.

Nový Philips 328E8QJAB5 řady E bude k dispozici na konci května 2017 za cenu 8899 Kč (329 eur).

 

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud