Přejít k hlavnímu obsahu

Pán počasí

Martin Kučera 14.05.2023

Přichází čas, kdy v roli Pána počasí máte šanci vzít běh věcí pevně do svých rukou a postavit se silám přírody tváří v tvář. Stoprocentně se pobavíte! ("Plná verze - Chip 06/2023.")

Poskytnou sluneční elektrárny a větrné turbíny dostatek energie pro všechna výrobní zařízení? V této hře si můžete zkusit ovládat počasí.

Přemýšlíte, jak využít přírodní síly k tomu, aby vaše úroda prosperovala a zároveň se postarala o ochranu planety? Vítejte v hře Pán počasí, kde se stanete manažerem a stratégem přírodních sil a budete muset využít slunce, vítr a déšť k získání bohatých úrod a vytváření produktů, které si lidé přejí. Hrajte tuto jedinečnou obsluhovačku a získejte zkušenosti v ovládání počasí a manipulaci s prostředky. Budete muset využít své zdroje moudře, abyste zajistili energii pro výrobní zařízení ze svých solárních stanic a větrných turbín. 

Program je možné pořídit prostřednictvím nákupu digitálního Chipu za 115 korun >> a získanému přístupu k »On-line DVD«.

Kromě toho budete muset vyslat bouřkové mraky k odstranění balvanů, zaslat déšť k uhašení lesních požárů a shromažďovat zdroje, které vaši pracovníci potřebují pro opravy po zemětřesení. Pokud budete hrát s chytrou strategií, získáte zlatý pohár a stanete se mistrem počasí! Dostaňte se krok za krokem skrze návod a ovládněte dobrou i špatnou stránku počasí. Hra nabízí čtyřicet živých úrovní, netypický způsob hraní, jednoduché ovládání a vkusnou kreslenou grafiku.

  • Jazyk: česky
  • Windows 7-11 (32/64 bit)
  • Registrace do konce června 2023

Plnou verzi hry Pán počasí v ceně 169 korun můžete po aktivaci používat bez funkčních a časových omezení, ovšem bez nároku na technickou podporu a upgrade. Licence je určena pro jeden nekomerční počítač a nesmí být dále distribuována nebo prodávána.

Zdroj: Pán počasí

Zdroj: Pán počasí

Zdroj: Pán počasí

Zdroj: Pán počasí

Zdroj: Pán počasí

Zdroj: Pán počasí

Poručte větru, dešti v originální obsluhovačce Pán počasí! Aby pršelo nebo vysvitlo slunce přesně podle toho, co plodiny zrovna potřebují, to je sen každého farmáře. A vy si to nyní můžete zažít! V roli pána počasí budou vaším základním kapitálem oblaka, sluneční svit a vítr. Zkroťte tyto neobvyklé služebníky a rozpošlete je na úrodná políčka, abyste vypěstovali rozličné plodiny, jež posléze prodáte zákazníkům. Z mraků, slunce a větru můžete skládat všemožné kombinace, které vám pomohou překonat i další překážky, na něž narazíte. Zjistěte, jaké podnebí vaše plodiny potřebují, a staňte se nejen mocným pánem počasí, ale také úspěšným farmářem.

Obsluhovačky - toto označení her je poměrně nové. Stáváte se provozovatelem, manažerem či vedoucím. Třeba majitelem restaurace, šéfem výrobny aut nebo sedlákem na vlastní farmě. Začínáte s málem, když jste šikovní dokupujete, rostete… Budujete impérium. A bavíte se.

Seznam všech plných verzí v Chipu 06/2023

Obsah: Všechna témata Chipu 06/2023

 

Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud