Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Předplacená karta NA!SÍTI - 500 MB za 200 Kč

Pavel Trousil 15.04.2016

Operátor O2 zařadil do své nabídky předplacenou kartu NA!SÍTI, která zákazníkům nabídne výhodnou možnost, jak využívat mobilní data. Balíček O2 NA!SÍTI je určen pro nové i stávající zákazníky.

V rámci předplacené karty NA!SÍTI mohou uživatelé získat 500 MB dat za 199 Kč a pokud chtějí objem dat obnovit, zaplatí 99 Kč. Minuta volání do všech sítí vyjde na 2,5 Kč a SMS na 1,5 Kč.

V nabídce předplacených služeb zůstává i karta NA!DLOUHO, která nabízí volání po první minutě zdarma v rámci České republiky i okolních států. Hovor do jakékoli sítě na Slovensku, v Německu, Rakousku a Polsku tak vyjde na 5,90 Kč, i když trvá třeba hodinu. O2 zákazníkům tohoto předplaceného balíčku nabízí také výhodné volání do Ruska, Vietnamu, Rumunska, Bulharska a na Ukrajinu - minuta hovoru do těchto států vyjde na 5,90 Kč.

Kromě výhodného volání a datování mohou všichni zákazníci předplacených služeb využívat Odměnu za dobití s hodnotnými výhrami v podobě volání, SMS zdarma a dalšími cenami. Navíc mohou nakupovat se slevou u více než stovky partnerů díky programu Extra výhody. "Z našich statistik vyplývá, že téměř polovina lidí využívajících Extra výhody je právě z řad zákazníků předplacených služeb. Jsou mezi nimi i takoví, kteří díky Extra výhodám ušetří až 3 000 korun měsíčně," dodává Silvia Cieslarová.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud