Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Přizpůsobitelná herní myš

Pavel Trousil 08.04.2014

Myš Logitech G502 Proteus Core v sobě spojuje rozlišení 12.000 DPI, kalibraci podle povrchu a úpravu hmotnosti a těžiště.

g502-back-nahled

Společnost Logitech představila nejnovější myš herní řady Logitech G, model Logitech G502 Proteus Core Tunable Gaming Mouse. Tato myš nabízí možnosti vlastního přizpůsobení a kombinuje první senzor na světě s rozlišením 12000 DPI s možnostmi nastavení podle povrchu a se závažíčky pro úpravu těžiště.

Myš Proteus Core využívá technologii produktů v řadě Logitech G s názvem Delta Zero. Kombinace rozsahu rozlišení od 200 až do 12000 DPI a senzoru nulové akcelerace, nulového vyhlazování nebo filtrování a nulového zaokrouhlování pixelů je konstrukční podstatou, proč tato myš může nabídnout výkon a odezvu a dokáže sledovat pohyb provedený rychlostí až 760 centimetrů za sekundu (300 palců za sekundu).

U myši Proteus Core si můžete zkalibrovat senzor podle fyzikálních a odrazivých vlastností konkrétního herního povrchu. To znamená, že můžete dosáhnout rychlosti sledování pohybu a minimální vzdálenosti, ze které je myš stále schopna snímat povrch při nadzvednutí, a to na jakémkoli povrchu.

g502-bob-nahled

U myši Proteus Core je možné upravit její hmotnost a vyvážit těžiště pomocí rozmístění až pěti závažíček o hmotnosti 3,6 g. Nad hrou vám kontrolu poskytne aplikace Logitech Gaming Software, v níž můžete přiřadit libovolný příkaz nebo makro každému z 11 programovatelných tlačítek. Myš Proteus Core má samostatné levé a pravé tlačítko, což poskytuje pevnou a stabilní konstrukci. Pod každým tlačítkem jsou mechanické mikrospínače. Dvourežimové rychlé rolovací kolečko bylo vylepšeno.

g502-profile-left-nahled

Očekává se, že herní myš Logitech G502 Proteus Core Tunable Gaming Mouse bude v Evropě k dostání v dubnu 2014 za doporučenou maloobchodní cenu 2199 Kč.

g502-top-w-nahled


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit








Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud