Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Prohnutý monitor BenQ EX3203R s certifikací VESA DisplayHDR 400 a FreeSync 2

redakce 22.08.2018

Prohnutý 32palcový model kombinuje HDR, pokročilé herní technologie a funkce EyeCare pro ochranu zraku uživatelů.

Novinka splňuje certifikace VESA DisplayHDR 400 a AMD FreeSync 2. Prohnutá obrazovka s rozlišením QHD 2560 x 1440 pixelů nabízí 100% pokrytí barevného prostoru Rec. 709 a 90% pokrytí prostoru DCI-P3. Vizuální kvalitu obrazu dále vylepšuje i vysoká snímková frekvence 144 Hz a technologie BenQ Brightness Intelligence Plus pro automatické nastavení teploty barev a jasu.

Certifikace VESA DisplayHDR 400 potvrzuje uživatelům, že monitor BenQ EX3203R vykreslí HDR obsah s vynikajícím jasem a kontrastem, sytou černou a jasnými detaily v tmavých místech pro přirozený a maximálně realistický obraz.

Brightness Intelligence Plus detekuje okolní osvětlení, aby následně automaticky nastavila jas a teplotu barev pro co nejpohodlnější a nejpřesnější zážitek ze sledování. Zároveň zabraňuje přeexponování světlých scén a zachovává jemné detaily v tmavých oblastech. Technologie Flicker-free eliminuje blikání na pozadí, kterým trpí konvenční LCD monitory.

Monitor EX3501R je vybaven několika porty HDMI, portem DisplayPort a porty USB 3.1 i USB-C, a proto je schopen přijímat multimediální obsah kromě počítače i z mnoha dalších zdrojů, jako jsou set-top boxy, Blu-ray přehrávače, herních konzole či chytrá zařízení.

Prohnutý monitor BenQ EX3203R je k dispozici na trhu za doporučenou koncovou cenu 14 299 Kč s DPH v České republice a 539,90 euro s DPH na Slovensku.

 

 

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud