Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

První příslušenství pro iPad Air od Belkinu

Michal Bareš 23.10.2013

Od uvedení nových iPadů Air a mini Retina neuplynulo ještě ani 24 hodin a první výrobci představují obaly, doplňky a klávesnice pro nové modely. Belkin připravil řadu pouzder s klávesnicí, pojmenovaných jako Qode.

web-belkin-qode-thintype-keyboard-ipad-air-silver-front-nahled

V tiskové zprávě cituje Belkin průzkum trhu od společnosti IDC, podle kterého se letos ve světě prodá více než 227 miliónů tabletů, což je více než 57procentní nárůst oproti roku 2012.. Řada majitelů pak tablet používá jako náhradu malého notebooku nebo netbooku, takže si k tabletu dokupují pouzdro se stojánkem a klávesnici. Vývojem a prodejem klávesnic pro tablety se zabývá řada firem a Belkin patří spolu s Logitechem a Microsoftem k těm nejznámějším.

web-belkin-qode-ultimate-keyboard-ipad-air-silver-side-nahled Pro nové iPady Air Belkin připravil tři nové klávesnice s označením Qode. Pouzdro Qode Ultimate není vůbec levné. Stojí 3 299 Kč a obsahuje klávesnici s oboustrannou hliníkovou ochranou, neodymovými magnety, automatickým zapínáním a vypínáním tabletu a technologií Smart Sensing, která dokáže automaticky vypnout klávesnici, pokud není zrovna používána. Interní akumulátor podle výrobce udrží klávesnici při životě po dobu 264 hodin. Spolu s touto klávesnicí uvádí Belkin ještě dvě další: hliníkovou Qode Thin Type (2 499 Kč, Bluetooth, výdrž 79 hodin a tloušťka pod 4 mm) a Qode Slim Style (2 299 Kč, Bluetooth, výdrž 60 hodin).

web-belkin-qode-slimstyle-keyboard-ipad-air-sorbet-open-nahled Kolekce Belkin iPad Air obsahuje také 8 nových pouzder pro různé styly, aktivity a způsoby používání. Pouzdro FreeStyle Cover (1 399 Kč) je úplnou novinkou. Jedná se o nejtenčí pouzdro Belkin s odnímatelným předním krytem QuickStand, který lze používat jako stojánek i ochranný přední kryt, nebo ho rychle odebrat. Pouzdro LapStand je vyrobeno z materiálu ComfortForm, který umožňuje pohodlně umístit zařízení iPad Air na koleno a sledovat obsah, aniž byste museli držet zařízení. 

web-belkin-lapstand-cover-ipad-air-f7n065-red-twill-front-nahled


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud