Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Revo One: zábavní centrum se zajímavým designem

Pavel Trousil 07.01.2015

Společnost Acer oznámila uvedení zařízení Revo One RL85. Jde o stylový osobní počítač navržený k tomu, aby se stal zábavním centrem pro celou rodinu. Hlavními rysy Revo One je sdílení multimédií, streamování obsahu a velké datové úložiště.

 

Počítač Revo revo-one-rl85-white-03-nahled One byl koncipován jako centrum domácí multimediální zábavy poháněné procesory Intel Core i3 či Core i5. Podporuje zobrazení na dvou monitorech (přes HDMI a Mini DisplayPort) a v rozlišení až Ultra HD (3 840 × 2 160 px) 4K2K (pouze Core i modely). Nechybí ani 7.1kanálový zvukový výstup. Revo One je vhodný pro sledování televizních pořadů, filmů nebo pro prezentaci fotografií. Je vybaven dvěmi pozicemi pro pevný disk, z nichž je každá schopna pojmout až 2TB úložiště (maximem jsou tedy 4 GB dat). Díky podpoře standardu 802.11ac (volitelně) poskytne Wi-Fi připojení vysokorychlostní přenos dat.

revo-one-rl85-white-06-nahled

Moderní design

Počítač Revo One byl vyvinut tak, aby se vešel do jakéhokoli prostředí od ložnice po obývací pokoj. K dispozici bude v černém nebo bílém barevném provedení s leštěným povrchem. Na horní straně je Revo One vybaven slotem pro SD kartu a čtveřicí LED indikátorů, podle kterých na první pohled poznáte stav sítě LAN a pevného disku. Všechny ostatní porty jsou umístěny na zadní straně, patří mezi ně dva USB 2.0, dva USB 3.0, HDMI a mini DisplayPort.

Počítač Revo One podporuje funkci Acer BYOC (Build Your Own Cloud), která poskytuje uživatelům přístup k souborům ze všech svých zařízení bez hledu na to, kde se zrovna nacházejí. K počítači je dodáváno volitelné víceúčelové dálkové ovládání. Toto příslušenství je vybaveno klávesnicí pro snadné psaní, textové vyhledávání a velkým trackpadem pro ovládání multimédií. Díky aplikaci Acer Smart Control dostupné pro zařízení s iOS a Androidem mohou uživatelé Revo One na dálku ovládat a streamovat obsah přímo ze svého smartphonu. Počítač Acer Revo One RL85 bude k dispozici od března za cenu od 7 990 Kč .


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud