Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Revoluce v herním příslušenství u AT Computers

redakce 24.09.2018

Vlastní řada herního příslušenství X-GAMER je novinkou v portfoliu českého výrobce počítačů a periferií. Jde o první oficiální českou značku herního příslušenství.

Pod heslem „Nebuď hráč, buď X-GAMER“ ATC uvádí herní klávesnici, myš a sluchátka, které jsou vyladěny pro nejlepší požitek ze hry. Jde o produkty specifické pro TOP herní periferie dostupné jak pro začínající hráče, tak i pro náročnější zákazníky. Produkty jsou na trh uvedeny za výhodné ceny.

Vyladěná voděodolná klávesnice má podsvícené mechanické spínače určené pro hraní, přizpůsobené potřebám hráčů. Spínače se vyznačují optimalizovaným ovládacím bodem a vysokou odolností. I při kancelářském využití uživatel ocení českou diakritiku, stabilní kovovou konstrukci, multimediální klávesy, funkci anti-ghosting, ergonomickou podložku a dva USB porty pro připojení USB periferií. Doporučená cena pro koncové zákazníky je 1599 Kč.

Herní podsvícená sluchátka s virtual surround 7.1, 40mm reproduktory a kovovou konstrukcí jsou určená pro hráče vyžadující nejen precizní zvuk, ale i pohodlí a odolnost při každodenním používání.  Na USB kabelu (dlouhém 2,2 m) je umístěn HW equalizér s možností volby zvukového režimu a ovládání podsvícení. Ke sluchátkům patří také zasouvací mikrofon s funkcí „Noise Cancelling“. Ke klíčovým parametrům lze uvést také citlivost 114 dB ±3 dB, impedanci 32 ohmů a citlivost mikrofonu –40 dB. Doporučená cena pro koncové zákazníky je 1199 Kč.

Herní myš má ultra detailní rozlišení až 7000 DPI, RGB podsvícení a optický senzor s vysokou přesností. Výměnná magnetická konzole, plně přizpůsobitelné herní profily a uživatelské nastavení podsvícení umožňuje vysokou míru individualizace pro každého hráče. Díky skvělé ergonomii a sedmi mechanickým tlačítkům zastane také na výbornou i kancelářskou práci. Je zaručena garance deseti milionu kliknutí. Součástí balení je herní podložka pod myš. Doporučená cena pro koncové zákazníky je 599 Kč.

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme