Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

SafeSync for Business

redakce 18.05.2011

Společnost Trend Micro představila produkt Trend Micro SafeSync for Business, který má firmám pomoci bezpečně ukládat, spravovat a využívat digitální soubory.

SafeSync for Business využívá zabezpečenou technologii z cloudu, má uživatelům umožnit snadný přístup a sdílení všech jejich dat a zajistit jejich ochranu, ukládání a aktualizaci na různých počítačích a mobilních přístrojích prostřednictvím inovativní synchronizační technologie. Navíc SafeSync udržuje v cloudu další aktuální kopii, k níž lze přistupovat z libovolného přístroje s přístupem na web a kterou lze použít v případě selhání či ztráty hardwaru. SafeSync vás zbaví nutnosti manuálně přesouvat soubory z jednoho PC na druhé, což je časově náročné a také náchylnější ke ztrátě dat. Výsledkem je kvalitnější organizace dat a schopnost snadno a rychle sdílet a zálohovat digitální soubory. Více informací na: http://emea.trendmicro.com/emea/products/sb/safesync-for-business/index.html

Charakteristiky produktu
S produktem SafeSync for Business získají uživatelé průběžné aktualizace a vylepšení a malé podniky budou chráněny před ztrátou dat, protože SafeSync for Business může nahradit nebo doplnit stávající systémy zálohování.

Pomocí sdílených složek mohou firmy také lépe zajistit interní i externí spolupráci. Funkce sdílení umožňuje zaměstnancům podělit se o své soubory se spolupracovníky a klienty, kdykoli a kdekoli. Nejenže to zvýší produktivitu, ale také odstraní potřebu nákladného a komplikovaného vybavení pro ukládání přímo na pracovišti, která může některé malé podniky odradit od použití serverů. Průzkum Trend Micro také zjistil, že 42 % podniků s 3 – 10 osobními počítači prý vůbec nemá souborové servery. 
Charakteristiky produktu SafeSync for Business:
•    Bezpečné uložení, zálohování a synchronizace dat online
•    Přístup k souborům, jejich úpravy a uspořádání kdykoli a kdekoli
•    Sdílení souborů za účelem týmové spolupráce – souborový server jako služba
•    Žádná omezení velikosti souborů a oprávnění ke složkám
•    Jeden účet pro více uživatelů – jedna licence pro celou společnost
•    Průběžná, automatická synchronizace souborů – nezpomaluje PC
•    Streaming videa a hudby pro kompatibilní přenosné přístroje
•    Centralizovaná správa pro administrátory
•    Okamžité a bezpečné sdílení odkazů s třetími osobami – podpora externího sdílení souborů a složek
•    Obnova smazaných souborů s neomezenou správou verzí
•    Plná podpora OS Windows a Mac
•    Podpora přístrojů iPhone/iPad a OS Android
•    Podpora všech přístrojů s přístupem na web
•    Snadné nastavení a používání
•    Přístup k nejnovějším datům ze všech osobních datových přístrojů

„Prostřednictvím sdílení a ochrany dat umožňuje Trend Micro SafeSync [for Business] našemu podniku větší různorodost a dynamiku,“ prohlašuje Robert Box ze společnosti RadioWorks. „Nyní můžeme plně využít novou generaci výpočetní techniky, dál zdokonalit své podnikání a zároveň si být jistí, že už nikdy nezažijeme ten hrozný pocit spojený se slovy ‚Ztratil jsem iPad.‘“

Dalšími výhodami pro uživatele této služby jsou snadná obnova dat, jednoduché okamžité sdílení, vzdálený přístup z libovolného přístroje s přístupem na web, zabezpečení atd. Všechny tyto funkce zvyšují produktivitu a to se cení, protože výsledky průzkumu ukázaly, že podle majitelů firem lze externí sdílení dat považovat za nejdůležitější prvek pro zajištění „efektivnějších obchodních procesů“.

Cena a dostupnost 

Produkt SafeSync for Business je okamžitě dostupný v celé Evropě. V současnosti je k dispozici anglická, španělská, italská, francouzská a německá jazyková verze. Ceny začínají na 66,00 € za jednoho uživatele (50 GB) na rok a s rostoucím objemem licencí klesají.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud