Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Sousedé se budou ptát, odkud slyší hudbu hrát

redakce 11.02.2019

Sony představilo pět nových modelů v řadě High Power Audio. Novými modely jsou MHC-V82D, MHC-V72D, MHC-V42D, MHC-V02 a reproduktor pro venkovní party GTK-PG10.

Nová řada produktů představuje vysoce výkonné audio systémy, které dokážou ozvučit i velké prostory díky 360° zvuku a novému systému Jet Bass Booster. Jet Bass Booster, jímž jsou vybaveny modely V82D, V72D, V42D a V02, vytváří čisté a hluboké basy, které zaplní celý prostor intenzivními tóny díky pečlivě navrženému kónickému tvaru zvukovodu. Ten zajišťuje vyšší rychlost proudění vzduchu a vysílá basy do prostoru tak, aby byly ještě působivější.

V82D a V72D nabízí 360stupňový zvuk, s nímž vás hudba dokonale obklopí. Každý z nich byl navržen tak, že jsou zadní výškové reproduktory a středové reproduktory s generátorem zvuku natočeny směrem ven. Tak si mohou zvuk vychutnat všichni, ať už jsou kdekoli na parketu.

Režim Sony Live Sound nabídnou také modely V82D, V72D a V42D: Můžete s nimi navodit pocit jako byste byli na koncertě. Tento režim vytváří širší zvukové pole díky technologii DSP (Digital Signal Processing), která vydává třídimenzionální zvuk.

Oba reproduktory – V82D i V72D – se mohou pochlubit 360stupňovými party světly. Model V42D zvládne svými novými světly s širším rozptylem rozjasnit menší prostory. Světelné efekty všech tří modelů se synchronizují s rytmem hudby a vytvoří tak na party nezapomenutelnou atmosféru.

Ovládejte party pomocí gest, nově máte k dispozici také možnost ovládání vertikálními gesty, jimiž můžete měnit výšky nebo mikrofony.

Díky novým doprovodným funkcím aplikace Fiestable od Sony si budou lidé blíž. Přátele a rodinu můžete vyzvat ve hře Taiko a otestovat si svůj cit pro rytmus. S aplikací Feastable se teď může stát dokonce i váš telefon součástí party osvětlení, díky níž bude synchronizovaný s osvětlením reproduktoru. Navíc počet telefonů, které se mohou připojit, je neomezený, takže na party můžete vytvořit báječnou atmosféru. Nové hlasové ovládání přináší další způsob, jak můžete prostřednictvím aplikace Fiestable s reproduktorem komunikovat. Nabízí množství různých hlasových povelů, jimiž můžete ovládat vše od osvětlení a funkcí přehrávání po speciální funkce, mezi které patří například DJ efekty nebo karaoke.

Reproduktor GTK-PG10 (na úvodním snímku) je jako stvořený pro venkovní večírky i grilování. Nabízí silný zvuk společně se speciálním režimem pro venkovní party. Horní panel je otevřený a výškové reproduktory jsou natočeny směrem vzhůru i ven. Technologie DSP (Digital Signal Processor) se automaticky přizpůsobí nastavení audia, a tím se optimalizuje výkon při venkovním použití. Má tvar krychle s vestavěnými držadly, což zásadně usnadní jejich přemisťování. Navíc je možné jej použít se stativem a má vestavěný akumulátor, takže si můžete užívat až 13 hodin poslechu. Tento reproduktor pro venkovní použití dále nabízí stolek a držák na hrnek na vrchním panelu odolném proti polití. Model je vybaven mikrofonním vstupem – můžete si tak zapět i karaoke. Reproduktor má i FM rádio, přehrávání a nabíjení z USB.

Model GTK-PG10 je kompatibilní s aplikacemi Music Center a Fiestable od Sony, které jsou ke stažení zdarma a přinášejí zábavné funkce, jež můžete ovládat dotykem prstu na svém mobilním telefonu.

Modely MHC-V82D, MHC-V72D, MHC-V42D, MHC-V02, GTK-PG10 budou dostupné na jaře 2019, přesně včas, abyste se mohli připravit na letní garden party – a věřte, že i sousedi v okolí budou mít k dispozici solidní porci nezkresleného hudebního výkonu, před kterou se hned tak neschovají.

 

 

 

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud