Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Stylový bezdrátový reproduktor Urban Revolt Dune

redakce 16.07.2014

Inspirován písečnou dunou nabízí nominální výkon 60 W, připojení pomocí bluetooth, 3D zvuk a možnost nabíjení jiného zařízení přes rozhraní USB.

Urban Revolt Dune Wirereless disponuje šesti vestavěnými reproduktory s funkcí 3D zvuku a výkonem 60 W (RMS) pro optimální hudební zážitek bez ohledu na velikost místnosti a pozici posluchače. Zdrojová zařízení lze připojit prostřednictvím klasického 3,5 mm AUX vstupu či technologie bluetooth a součástí je i vestavěný mikrofon pro hands-free telefonování. Chytré telefony nebo tablety lze přitom díky USB výstupu na reproduktoru zároveň i dobíjet.

dune-wireless-speaker-lifestyle2

Reproduktory jsou vyvedeny v designu písečných dun, které na vrchní straně doplňují diagonálně umístěná tlačítka pro přehrání, pozastavení, další a předchozí skladbu a nastavení hlasitosti.

Urban Revolt Dune Wireless je k dispozici za doporučenou koncovou cenu 3 990 Kč s DPH pro Českou republiku a 139,99 euro s DPH pro Slovensko. Balení obsahuje kromě napájecího kabelu také 3,5 mm audio kabel a dálkové ovládání.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud