Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Super elegance na cesty: myš s headsetem

redakce 30.10.2017

Genius rozšířil nabídku produktů o elegantní set Genius MH-8015 obsahující dobíjecí myš a headset. Parádní kombinace na každodenní práci i na cesty!

Genius MH-8015 představuje vše co je potřeba pro práci na cestách – a navíc ve velmi atraktivním pojetí. Myš je vybavena citlivým senzorem Blue-Eye s vysokým rozlišením 800 až 1600 dpi, který funguje na nejrůznějších površích, se kterými se na cestách setkáte. Myš má kompaktní rozměry a nízkou hmotnost (77 gramů) včetně integrované dobíjecí baterie. Díky tomu není třeba shánět nové baterie, stačí myš připojit pomocí dodávaného micro USB kabelu k počítači, powerbance či nabíječce a může ihned pracovat dál. Na jedno nabití myš vydrží pracovat přibližně 180 dní. Ke stažení je aplikace Smart Genius umožňující nastavení myši. Na výběr jsou provedení v těchto barvách: zlatá, stříbrná, kovově šedá, kávová a čokoládová.

Aby byla mobilní kancelář kompletní, je myš dodávána spolu s barevně sladěným headsetem. To umožňuje na cestách poslouchat hudbu či pořádat díky citlivému mikrofonu hovory přes Skype, hlas volajícího bude ve vysoké kvalitě a čistotě. Ovládání je umístěné na kabelu.

Specifikace:

Myš

Citlivost snímače: 800–1600 dpi

Rozhraní: 2,4 GHz (USB adaptér)

Počet tlačítek: 3

Hmotnost: 77 g

Rozměry: 110 x 60 x 40 mm

Headset

Mikrofon: ano

Frekvenční rozsah: 20 Hz–20 kHz

Citlivost: 88 dB ± 3 dB

Délka kabelu: 1,1 m

Konektor: 3,5 mm jack

Doporučená koncová cena setu Genius MH-8015 činí 449Kč.

 

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud