Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Televizory Philips s Android TV

Pavel Trousil 08.01.2015

Společnost TP Vision učinila další krok v integraci operačního systému Android do televizorů Philips. Téměř všechny modelové řady televizorů Philips pro rok 2015, včetně Philips Smart TV a Philips UHD televizorů, budou poháněné Android TV. 

lifestyle-tv-5500-nahled

TP Vision byla první společností, která uvedla televizory se zabudovaným OS Android na evropský trh. Android Lollipop se tak stává plnou součástí televizní platformy a přináší specializované Android TV aplikace na velkou obrazovku. Všechny televizory Philips s OS Android TV propojí dva světy: nabízí přímý přístup na Google Play a možnosti platformy Philips Smart TV, včetně video na vyžádání (VOD) televizních služeb catch-up TV. Všechny Philips Smart TV také poskytují přístup k on-line herním službám jako je například OnLive.

Nadcházející modely Philips Smart TV budou mít vylepšené obrazové uživatelské rozhraní, které umožňuje využít nový Android TV launcher. V kombinaci s přepracovanou podobou a vysokým výpočetním výkonem mají poskytnout plynulé a pohodlné uživatelské prostředí.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud