Menu

Stahovače z YouTube pro Android: jak si oblíbenou hudbu snadno uložit na mobil

09.02.2022 08:00 | Jiří Palyza + Přidat komentář
Stahovače z YouTube pro Android: jak si oblíbenou hudbu snadno uložit na mobil

Stahovače z YouTube pro Android: jak si oblíbenou hudbu snadno uložit na mobil | foto: averie woodard/Unsplash

Na YouTube je ke stažení více hudby, než stíháme poslouchat. Navíc ne vždy, když je k tomu ta pravá chvíle, jsme online. Stahování videí a souborů MP3 pro pozdější poslech bez internetu ale funguje i na smartphonech s Androidem. Navíc je to zdarma.

Poslech hudby z YouTube nebo sledování hudebních videoklipů je jedním ze způsobů, jak lidé tráví volný čas. Pokud jste online anebo máte dostatek dat, je to zcela bez problému. Pro poslech bez internetu se hudba z YouTube dá do telefonu stáhnout a skvěle to funguje i v androidových telefonech.

Takové aplikace ale na platformě Google Play nenajdete, protože software, který byl vyvinut právě za tímto účelem, Google pravidelně odstraňuje. Chce tak ochránit obchodní model své platformy pro sdílení videí.

To ale neznamená, že byste se bez aplikací na stažení obsahu z YouTube na androidový mobil museli zcela obejít. Mnoho vývojářů je nabízí na svých webových stránkách v podobě APK balíků.

tubemate-logo

TubeMate YouTube Downloader – Aplikace pro Android

CHIP hodnotí Dobrý

Program pro stažení videí na mobilní telefon se systémem Android. Paralelně k verzi 2 je k dispozici i novější verze 3.

http://tubemate.net/

 


TubeMate YouTube Downloader

tubemate

Aplikace TubeMate verze 3 (vlevo) vypadá moderněji, než verze 2 (uprostřed). Pro stahování hudby je ještě potřeba konverzní program (vpravo). | Zdroj: TubeMate

Jedním z nejpoužívanějších programů je klasická aplikace TubeMate YouTube Downloader, verze 2. I přes svůj staromódní design přesvědčí jednoduchým ovládáním, mnoha formáty souborů a celkově dobrým dojmem.

Přesto můžeme doporučit vyzkoušet TubeMate YouTube Downloader verze 3. Nová verze vypadá mnohem moderněji a její používání je ještě jednodušší. Hudbu můžete snadno stahovat doslova klepnutím prstu. Aplikace ve verzi 3 byla celkově zrychlena. K ukládání souborů ve formátu MP3 ještě budete potřebovat MP3 Video Converter. Tuto funkci lze také instalovat přímo z aplikace TubeMate.

Alternativní SnapTube pro Android

snaptube

Služba SnapTube je dobře zpracovaná a v případě potřeby integruje ještě více zdrojů. | Zdroj: Snaptubeapp.com

Stahovač SnapTube, který je také zdarma, kromě YouTube podporuje i další webové stránky. V případě potřeby jej můžete použít ke stahování obsahu například z Facebooku a Instagramu. To z něj dělá velmi užitečného pomocníka. Uživatelské rozhraní je navrženo velmi chytře a program se snadno používá.

snaptube-logo

SnapTube APK – Aplikace pro Android

CHIP hodnotí Velmi dobrý

Výkonný stahovač pro Android, který umožňuje zdarma stahovat videa a zvukové soubory z libovolných webových stránek. Google netoleruje stahovače obsahu z YouTube na platformě Google Play, je to možné pouze instalací balíku APK.

https://www.snaptubeapp.com/

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.




Komerční sdělení