Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

TTC TELEPORT získáním certifikace TIER III splnil náročné podmínky pro nejvyspělejší světová datová centra

redakce 15.09.2016

Největší český carrier neutral poskytovatel kolokačních služeb TTC TELEPORT splnil náročné podmínky pro udělení prestižní certifikace TIER vydávané certifikační autoritou Uptime Institute, LLC.

Získáním III. stupně TIER tak TTC TELEPORT, dle celosvětově uznávaných kritérií, poskytuje svým uživatelům maximální bezpečnost a dostupnost poskytovaných služeb, a řadí se tak k nejvyspělejším světovým datacentrům.

Podmínky pro udělení stupně TIER III od Uptime Institute se vyznačují vysokými a přísnými nároky jak v oblasti návrhu datového centra, tak i v oblasti provozu. Nutností pro získání certifikace je plně redundantní provoz systémů napájení i chlazení v celkové dostupnosti minimálně 99,982 procentních bodů.

Systém úrovní TIER od Uptime Institute funguje jako jasný indikátor spolehlivosti datových center.  Jednotlivé stupně TIER předem napoví, na jaké technické úrovni se datacentrum nachází. Již samotné získání certifikace TIER III činí z datacentra jedno z nejmodernějších a nejspolehlivějších.

Ověřit si skutečnou úroveň datového centra lze na stránkách certifikační autority Uptime Institute www.uptimeinstitute.com.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud