Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Turnaj Red Dragon už 8. až 10. června

redakce 03.06.2018

Genesis zve všechny počítačové nadšence a hráče počítačových her na Red Dragon Tournament, který se koná ve třinecké Werk Aréně od 8. do 10. června 2018. Celková „prize money“ je 12 500 dolarů.

Blížící se Red Dragon Tournament má ambice být největší herní událostí v České republice v turnajích řady GWENT Masters a V4 Overwatch. Turnaje se zúčastní 128 top hráčů z Česka, Německa, Velké Británie, Ruska a Polska. Všichni hráči museli projít předchozími náročnými kvalifikacemi.

Během tří dnů červnového víkendu budou moci návštěvníci fandit svým oblíbeným hráčům a naučit se od nich nové herní triky a dovednosti. Turnaj má mezinárodní rozměr a výhodou je jeho lokalita na pomezí Česka, Polska a Slovenska. Proto se očekává mnoho návštěvníků i z okolních zemí. Jednotlivé hrací dny jsou vyčleněny pro dané soutěže. Fanouškové Overwatch si přijdou na své v pátek. Sobota a neděle jsou vyhrazeny pro turnaj GWENT Masters.  Organizátoři připravili návštěvníkům mnoho dalších doprovodných akcí, jako jsou například mini turnaje. Na akci nebudou chybět vybraní youtubeři, ale také hráči hokejového klubu HC Oceláři Třinec.

Na tomto turnaji nebude chybět ani značka Genesis. V rámci prezentace této značky, jako partnera turnaje, si návštěvníci budou moci vyzkoušet novinky z nabídky herních periferií, a dokonce je zakoupit za zvýhodněné ceny. Mimo jiné bude představena produktová řada PC skříní Genesis Titan nebo profesionální myš s individuálním nastavením tvaru Genesis Xenon 750.

 

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud