Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Vodotěsný bluetooth reproduktor

redakce 18.02.2018

Značka Niceboy, výrobce akčních kamer a jejich příslušenství, rozšiřuje svůj audio segment. Na trh nyní uvádí nový univerzální vodotěsný bluetooth reproduktor s prostorovým 360° zvukem.

Hlavní předností reproduktoru Niceboy RAZE je poskytnutí prostorového zvuku (360°), který dopomáhá lepšímu ozvučení, a to jak v interiérech, tak exteriérech. Kvalitní silný zvuk zajišťují reproduktory s celkovým výkonem 12 W. Niceboy RAZE je dále vybaven moderní verzí Bluetooth 4.2, díky které se bez problému propojí s mobilním telefonem (počítačem či tabletem) do vzdálenosti 10 metrů. Baterie s kapacitou 2200 mAh přináší poslech po dobu až osm hodin. Stupeň krytí IPX7 pak reproduktoru zajišťuje plnou vodotěsnost.

Příjemná je i možnost spárovat přístroje mezi sebou pomocí funkce NFC pouhým přiložením. Vestavěný mikrofon pak umožňuje vyřizování telefonátů přes hands-free. Kromě Bluetooth lze využít i line-in vstup pro 3,5 mm kabel. K zajímavému designu toho reproduktoru přispívá možnost jeho pořízení ve třech barevných mutacích (černá, modrá nebo červená).

Niceboy RAZE koupíte za 1990 Kč.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud