Přejít k hlavnímu obsahu
Tipy a triky

Výjimečná aplikace o počasí: ochutnejte design zajímavého Nothing Phonu

Josef Mika 20.03.2024
Zdroj: Nothing

Kdo se trochu zajímá o mobilní telefony, ten určitě zaznamenal představení nového modelu Nothing Phone. Tyto telefony se odlišují svým pojetím a designem, a to včetně používaných základních aplikací. Stylovou appku kompletní předpovědi počasí z Nothing Phone lze používat i na jiných smartphonech se systémem Android a můžete ji vyzkoušet i vy. Poradíme vám, kde správnou aplikaci ke stažení najít.

Výrobce Nothing již nějakou dobu budí na trhu smartphonů se systémem Android rozruch díky svému speciálnímu osobitému designu. Mobilní telefony s průhlednými zády s LED podsvícením si nacházejí překvapivě mnoho příznivců. Designový jazyk důsledně dodržuje také systém Nothing OS, upravená verze Androidu.

Pokud nemáte telefon Nothing Phone, ale četli jste o něm a líbí se vám jeho vzhled, můžete si do vašeho mobilního telefonu stáhnout alespoň originální aplikaci počasí "Nothing Weather". Díky souboru APK ji lze snadno nainstalovat i do zařízení s Androidem od jiných výrobců. Spolehlivý zdroj ke stažení zdarma naleznete například na stránkách německého Chipu.

Nothing Weather: používejte zajímavou aplikaci, i když zrovna nevlastníte Nothing Phone

Nothing Weather
Aplikaci o počasí ze systému Nothing OS lze používat i na jiných zařízeních.
Zdroj: Nothing Weather

Nothing Weather z telefonů Nothing Phone lze nainstalovat do jakéhokoli smartphonu se systémem Android alespoň verze 12. Jedná se o originální aplikaci od společnosti Nothing se známým vzhledem a zcela bez reklam. České uživatele potěší i české rozhraní.

Společnost Nothing se mezitím postarala o to, že nejnovější verze aplikace bude možné spouštět pouze na jejích vlastních zařízeních. Nicméně starší verzi 1.1.2 aplikace lze nainstalovat a provozovat i na smartphonech jiných výrobců. Designově a funkčně se od novějších verzí neliší. Měli byste však vzít na vědomí, že neobdržíte žádné aktualizace aplikace s novými funkcemi nebo vylepšeními.

Mohlo by vás zajímat

Nothing Weather nabízí všechny důležité funkce, které byste od aplikace pro předpověď počasí očekávali, například detailní předpověď, momentální kvalitu ovzduší a UV index. Data aplikace dostává od poskytovatele AccuWeather. Jedinečnou předností je samozřejmě design, který se v závislosti na nastavení systému zobrazuje ve světlé nebo tmavé barvě a obsahuje ikony a písmo typické pro aplikace Nothing. Součástí nejsou pouze widgety na domovské obrazovce.

Zdroj: Nothing, chip.de


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud