Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Výkon antiviru a fitrování URL adres

redakce 30.04.2010

Check Point Software Technologies oznámil novou streamovací technologii zvyšující výkon softwarových bladů pro antivirus a filtrování URL adres.

Tohoto výkonnostního navýšení mohou dosáhnout všechny bezpečnostní brány Check Point pomocí pouhého upgradu softwaru bez dalších dodatečných nákladů. Kromě toho Check Point rozšířil svou patentovanou akcelerační technologii SecureXL do všech zařízení UTM-1, která výrazně zvyšuje propustnost firewallu. Nyní si mohou zákazníci aktivovat další softwarové blady k zabezpečení všech vrstev sítě jednoduchým softwarovým upgradem na verzi R71.

Pro podniky, které chtějí zůstat ochráněny, jsou výkon a propustnost důležitý faktor, stejně jako maximalizace na všech úrovních bezpečnosti, aniž by došlo k omezení chodu podniku. Nová streamovací technologie Check Pointu umožňuje rekordní výkonnost softwarových bladů pro antivirus a filtrování URL adres:
•    Až 15 krát vyšší datová propustnost antiviru, více než 1 Gbps pro
2-jádrový systém a 3 Gbps pro 4-jádrový systém
•    Až 80 krát větší kapacita připojení pro antivirus i filtrování URL adres, zvýšení počtu souběžných připojení na více než 500.000 milionů

Architektura softwarových bladů společnosti Check Point dává podnikům možnost vytvářet a rozšiřovat jejich vlastní bezpečnostní bránu pomocí centrálně řízených bezpečnostních aplikací, umístěných v knihovně nebo pomocí “softwarových bladů“, jako jsou firewall, virtuální privátní síť (VPN), prevence proti průniku do sítě (IPS), antivirus, filtrování URL a mnoho dalších. Pro více informací o síťových bezpečnostních řešeních společnosti Check Point navštivte web www.checkpoint.com/products/network_security/.

Podniky, které používají softwarové blady společnosti Check Point, mohou využít patentovanou technologii SecureXL a zvýšit si výkon propustnosti firewallu na zařízení UTM-1 pouhým jednoduchým upgradem softwaru. Již je k dispozici pro UTM-1 3070. Upgrade poskytuje vyšší výkon na všech bezpečnostních bránách Check Point UTM-1 série 130, 270, 570, 1070 a 2070. Nové zvýšení výkonu zahrnuje:
•    Až čtyřikrát větší výkon firewallu
•    Až čtyřnásobný počet připojení za sekundu

„S novou úrovní výkonnosti jsme schopni dodávat našim zákazníkům několika úrovňovou komfortní ochranu na jediném zařízení s centrálním řízením,“ říká Earl DeFrates, výkonný ředitel společnosti NCC Networks, Inc. „Tato významná výkonnostní vylepšení znamenají, že zákazníci mohou přidávat další bezpečnostní ochrany při současném zachování vysoké výkonnostní úrovně,“ dodává E. DeFrates.

Zařízení Check Point UTM-1 je plně vybavené řešení na klíč, které poskytuje organizacím všech velikostí vše, co potřebují k zabezpečení své sítě. Zařízení
UTM-1 může obsahovat následující softwarové blady: firewall, prevenci proti průniku do sítě (IPS), antivirus a antimalware, filtrování URL adres, zabezpečení webu a antispam spolu se zabezpečením emailu. Každé zařízení je dodáváno s integrovanou správou, bezpečnostními aktualizacemi a podporou. Více informací o zařízení UTM-1 lze nalézt na adrese: http://www.checkpoint.com/products/utm-1/.

Dostupnost
Zákazníci Check Pointu mohou provést upgrade na novou verzi softwaru R71 ihned a bez dodatečných nákladů. Softwarové blady Check Point a zařízení UTM-1 lze zakoupit prostřednictvím celosvětové sítě prodejců Check Point. Chcete-li najít partnera, navštivte http://partners.checkpoint.com/partnerlocator/.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud