Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Výkon spojený s designem: monitor Philips 276E8VJSB

redakce 20.10.2018

Monitor Philips 276E8VJSB má úhlopříčku 27" (68,6 cm) a zvládne zobrazit 4K/UHD. Je vybaven nejnovější zobrazovací technologií pro nádherný obraz, perfektní jas a zobrazovací čistotu z jakéhokoli úhlu.

uzky Jeho tenký a elegantní design a výbava z něj činí monitor vhodný jak pro profesionály, tak i pro domácí uživatele. Nový Philips 276E8VJSB nabízí širokou paletu nejnovějších technologií, které zaručí perfektní obrazovou kvalitu, což z tohoto modelu dělá ideální řešení pro práci s fotografiemi, filmy a pro všechny profesionální aplikace, které vyžadují konzistentní podsvícení a věrnost barev. UltraClear 4K UHD (3840 x 2160 bodů) rozlišení poskytuje vynikající ostrost a IPS panel dodává nádherný obraz se širokými pozorovacími úhly 178°/178°. Tento 10bitový panel nabízí velkou hloubku pro 1,074 miliard barev, a navíc díky 12bitovému vnitřnímu zpracování těchto barev i jemné přechody a ostré detaily.

Díky svému tenkému rámečku je ideální pro více monitorové sestavy. A díky svému modernímu designu bude skvělým doplňkem každého interiéru. Dále je vybaven množstvím funkcí a možností, které uživatelům zpříjemní jeho používání. Patří k nim MultiView pro snadnou práci s více zdroji signálu na jedné obrazovce, Flicker-Free technologie pro regulaci jasu a snížení únavy očí, LowBlue Mode pro snížení vyzařovaní modrého světla, ale třeba i nízká spotřeba energie a recyklované materiály, ze kterých je vyroben.

Monitor Philips 276E8VJSB bude na trhu k dispozici od poloviny listopadu za doporučenou koncovou cenu 7589 Kč (299 euro).

 

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme