Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Vysílání ČT24 v chytrých Nokiích

redakce 08.03.2011

Zpravodajský servis i živé vysílání ČT24 vkročilo do mobilních telefonů Nokia s operačním systémem Symbian 3.

Zpravodajská stanice ČT24 pokračuje v invazi do mobilních platforem. Nyní už mohou sledovat živé vysílání ČT24 a využívat textové zpravodajství s fotografiemi z webu www.ct24.cz také uživatelé ‚chytrých’ telefonů Nokia.

Aplikace ČT24 pro Symbian 3 nabízí rychlý souhrn hlavních událostí, zprávy jsou přehledně řazené v rubrikách, pohodlně lze listovat mezi články na dotykové obrazovce, nebo se rychle přesunout na živé vysílání ČT24.

Česká televize podle Milana Fridricha pozoruje také vývoj kolem multimediálních aplikací pro ‚chytré’ telefony Blackberry nebo operační systém Bada vyvinutý společností Samsung. Podmínkou pro vytvoření aplikace některého z produktů ČT pro další platformy je masovější rozšíření daných telefonů a přizpůsobivost operačního systému k přehrávání živého streamu.

Česká televize aktuálně vyvíjí aplikace ČT4 pro Android, iPhone (aplikace už je ve schvalovacím procesu v App Store) a také pro tablety, v první fázi pro iPady – půjde o speciální čtečky webu a rozhraní pro vysílání ČT24 a ČT4 i pro využití iVysílání, obsáhlého atraktivního archivu pořadů České televize.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud