Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

World of Warships Blitz vplují na obrazovky mobilů už 18. ledna

redakce 02.01.2018

Epické námořní bitvy už velmi brzy zamíří i na zařízení s Androidem a iOS.

Už 18. ledna se objeví na scéně nová mobilní válečná hra World of Warships Blitz. Pokud máte pocit, že jde o povědomý název, pak vězte, že jde mobilní klon slavné PC hry. Novinka bude k dispozici na Apple App Store a na Google Play Store a zahrají si jí majitelé telefonů i tabletů. Na fanoušky lodí tak čekají epické námořní bitvy zabalené do parádní akční online střílečky.

Novinka vznikla ve spolupráci se studiem KingNet a hned na začátku nabídne devadesátku bitevních lodí z Japonska, USA, Německa a Sovětského svazu. Na hráče budou čekat čtyři rozdílné kategorie, jako jsou křižníky, těžké bitevní lodě, torpédoborce a taktické letadlové lodě. Kapitáni se pak vydají do lítých bitev na moři v multiplayeru sedmi hráčů proti sedmi, kde budou uzavírat nová spojenectví, odemykat nové lodě a také se vydají na zajímavé single player mise.

„World of Warships Blitz je typickou neformální a příležitostnou hrou, kterou není těžké se naučit. Zároveň však WoWS Blitz vybízí k soutěživosti,“ vysvětluje Thaine Lyman, šéf stříleček na Wargaming Mobile. „Rychlé bitvy, jednoduché ovládání a skvělá soupiska lodí, které jsou od prvních okamžiků ve hře. Jsme rádi, že můžeme v portofoliu Wargaming Mobile her přivítat World of Warships Blitz.“

Novinka plně podporuje a využívá ID Wargaming.net. To znamená, že hráči mohou pod svým účtem hrát na více platformách a zařízeních. Hráči s Androidem i iOS navíc mohou hrát a sdílet svět společně.

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud