Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

WUG - Akce na leden 2016

redakce 11.01.2016

Sdružení WUG uzavřelo partnerství se školícím střediskem GOPAS, které umožní opět nabídnout formát prakticky zaměřených Hands on Labů. Na nich si budou moci návštěvníci vyzkoušet s asistencí zkušeného prezentujícího vše k danému tématu.

Pro nepravidelné návštěvníky pražských přednášek připomínáme, že prostory společnosti Microsoft se v rámci BB Centra přestěhovaly na novou adresu. Výměnou ze několik kroků navíc můžete nyní v prostorách vyzkoušet výběr zajímavého hardware s operačním systémem Windows 10 a shlédnout nemálo interaktivních demo prezentací. Pokud vás blíže zajímá, jak vypadají další prostory nové budovy, doporučujeme sledovat právě TechNet Blog, kde se můžete dozvědět o dnech otevřených dveří.

Praha -  Roslyn: Analyzátory kódu a code fixes
12. ledna od 17:30 - Jiří Činčura

  • Analyzátory kódu a code fixes. Techniky parsování kódu a jak jim porozumět.

Hradec Králové -  Co by skutečný hacker udělal vaší Active Directory
12. ledna od 17:30 - Ondřej Ševeček (MCM, MVP)

  • Myslíte si, že je vaše Active Directory opravdu dobře zabezpečena? Chcete mít o trochu klidnější spaní a poznat praktiky těch zlých? Přednáška předního českého odborníka na technologie společnosti Microsoft a počítačovou bezpečnost vám poskytne nemálo námětů k zamyšlení.

Brno -  Hands on Lab: C# Randori Coding Dojo
21. ledna od 17:00 - Jiří Pokorný

  • Jeden ze způsobů, jak se něco naučit je pozorovat někoho jiného. Na toto nejsme při práci u jednoho počítače zvyklí (s výjimkou párového programování). Pojďme si vyzkoušet, jak programují jiní na malém cvičení. Pokud uvažujete o návštěvě praktického Hands on Labu, pozorněte si přečtěte instrukce na stránce akce.

Brno -  Čipové karty ve Windows
26. ledna od 17:00 - Ondřej Ševeček (MCM, MVP)

  • Základní i pokročilá užití čipových karet v systémech Windows. Přednášku doporučujeme i administrátorům, kteří již čipové karty nasadili.

Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme