Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Zaplaťte náramkem

Pavel Trousil 21.11.2017

Fintech společnost Twisto představila platební kartu a unikátní platební náramek. V případě náramku je Twisto vůbec první platební institucí v České republice, která toto řešení uvedla a umožnila zákazníkům takto zaplatit všude, kde jsou bezkontaktní terminály. 

Novinka od Twista se oproti tradičním platebním kartám liší především tím, že je součástí komplexního platebního ekosystému, který Twisto za 4 roky své existence vybudovalo. Karta se vedle platby jedním kliknutím na internetu a možnosti platit faktury a složenky pouhým vyfocením či přeposláním stala třetím pilířem Twista, a umožňuje tak využívat Twisto pro většinu každodenních plateb.

Dále nabízí karta v kombinaci s Twisto mobilní aplikací instantní notifikace, které dostanou zákazníci obratem do mobilního telefonu po provedení platby. Navíc pak nabízí dvouprocentní cashback na zahraniční platby a také rodinné cestovní pojištění rakouské pojišťovny UNIQA, která je jedním z investorů karlínské firmy. Kartu i náramek připravilo Twisto společně s německou bankou Wirecard a společností Mastercard.

twisto-karta-2-nahled

Všichni zákazníci, ať již stávající nebo noví, kteří zažádají o Twisto kartu do konce letošního roku, dostanou platební náramek zdarma. Od nového roku je stanovena cena náramku na 199 korun. Společně s platební kartou spustilo Twisto nový ceník pro zákazníky s Twisto účtem. Verze Twisto účtu určeného výhradně pro online transakce bez karty či náramku zůstává nadále zdarma. S platební kartou a náramkem je cena stanovena na 49 korun, respektive 99 korun měsíčně.

Za Twistem stojí nizozemská ING Group, rakouská pojišťovna UNIQA, investiční skupina Enern, polský investor Cezary Smorszczewski, finančně-poradenská společnost Partners, Miton, Tomáš Čupr a zakladatel Michal Šmída.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud