Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Zařízení Dell 2v1

Pavel Trousil 31.07.2017

Dell má v nabídce dvě nové konvertibilní zařízení s displejem o úhlopříčce 12“. Jde o Dell Latitude 7000 s odnímatelnou klávesnicí a Dell Latitude 5000 s klávesnicí otočnou o 360 stupňů.

Společnost Dell zveřejnila podrobnosti o své nové řadě zařízení Latitude 2v1, která má firmám nabídnout mobilní zařízení typu „PC first, tablet second” (primárně PC, sekundárně tablet). Mezi hlavní přednosti patří nejnovější procesory Intel Core vPro 7. generace, zabezpečení s vícefaktorovým ověřováním, šifrování a ochrana proti malwaru, rozsáhlé možnosti servisu zařízení a různé typy širokopásmového připojení.

12“ zařízení 2v1 Latitude 7000 představuje tablet a odnímatelnou klávesnici pro mobilní profesionály. Podle Dellu jde o nejtenčí a nejlehčí podnikové zařízení 2v1 se systémem Windows. Druhé 12“ zařízení 2v1 Latitude 5000 (5289) je vybavené panty otočnými o 360 stupňů. Ty umožňují různé pracovní styly a plynulý přechod mezi režimy notebooku, tabletu, stojanu a stanu.

Nabízejí až 17hodinovou výdrž baterie. Dotykový displej obou konvertibilních zařízení chrání sklo Corning Gorilla Glass, je odolný proti odrazům světla a otiskům prstů a podporuje technologii Dell Active Pen rozlišující úrovně tlaku pera. Poskytuje tak dnešním podnikovým uživatelům možnost přirozeného a plynulého psaní rukou.

Nové řady zařízení 2v1, Latitude 5000 a 7000, mají integrované výkonné bezpečnostní funkce, jako jsou ControlVault (izolované ověřování přihlašovacích údajů) s certifikací FIPS 140-2 Level 3, TPM 2.0 (FIPS 140-2 Level 2) a sadu nástrojů pro správu Dell Client Command Suite. Tyto integrované bezpečnostní funkce je možné dále rozšířit pomocí řešení Data Security Solutions, jehož součástí je sada Dell Endpoint Security Suite Enterprise pro šifrování dat a prevenci před hrozbami nebo nástroj Dell Data Guardian pro šifrování dat na úrovni souborů, který chrání, řídí a monitoruje data uvnitř i vně sítě. V srpnu Dell ještě představí nový přírůstek do rodiny těchto konvertibilních zařízení – 13“ počítač 2v1 Latitude 7000.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud