Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Zvuk HiRes Audio v podání nových sluchátek Sony

redakce 22.01.2018

Po výborně hodnocených sluchátkách MDR-1A představených v roce 2014, přinášejí MDR-1AM2 množství nových a zdokonalených vlastností, díky nimž vezmou trh se sluchátky útokem.

Společnost Sony totiž vyšla ze svých dřívějších odborných zkušeností s oblastí HiRes Audia a zvuk ještě více zdokonalila.

Špičkový zvuk pro sofistikované uši

Pokud nechcete dělat kompromis v kvalitě zvuku, jsou tato sluchátka rozhodně to pravé pro vás. Ještě více zdokonalují schopnosti v oblasti Hi-Res, dokážou přehrávat frekvence dosahující až 100 kHz a mohou se pochlubit nově vyvinutým HD reproduktorem o velikosti 40 mm, takže si můžete vychutnávat frekvenční rozsah v maximální šíři. Jsou také vybavena polymerovou membránou z tekutých krystalů s hliníkovou povrchovou úpravou, které dokonale pomáhají reprodukovat každou jemnou nuanci. U modelu 1AM2s byla použita krycí mřížka s Fibonacciho vzorem, která zlepšuje reprodukci ultra vysokých frekvencí. Také byla použita stříbrem potažená bezkyslíkatá měď (OFC, oxygen-free copper), která minimalizuje ztráty při přenosu signálu. Další výhodou je možnost volit mezi symetrickými konektory o průměru 4,4 mm a standardními 3,5 mm konektory, které rozšiřují možnosti jejich použití. Tato sluchátka jdou ve šlépějích modelu MDR-Z1R, sluchátek z řady Signature Series, a jejich zvuk je laděn stejným směrem.

Klíčem je pohodlí

Sluchátka jsou lehčí než už tak velmi lehký a k nošení příjemný předchozí model – a to je velká výhoda, ať už je používáte doma či venku. Tato circumaurální sluchátka tak můžete mít nasazená déle, také jejich náušníky byly navrženy tak, aby zajišťovaly dlouhodobý komfort. Luxusní, pohodlné náušníky ze syntetické kůže jsou vyrobeny z paměťové polyuretanové pěny.

Model 1AM2 se představí ve dvou stylových barevných variantách – černé a stříbrné – pro decentní eleganci.

Navrženo v úzké spolupráci s Kimber Kable

Součástí balení sluchátek jsou dva kabely – standardní a se symetrickým konektorem o průměru 4,4 mm. Pokud o všem chcete ještě zvýšit kvalitu zvuku, který posloucháte, představuje společnost Sony kabel Kimber Kable, který model 1AM2 dokonale doplňuje. Kabel MUC-S12SB1 Kimber Kable je kompatibilní s tímto i s dalšími modely sluchátek s jedním výstupem. Pokud jste hledali kompatibilní připojení se symetrickým konektorem pro připojení sluchátek Sony k Walkmanu, už dál hledat nemusíte. 

 

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud