Přejít k hlavnímu obsahu

Advanced Password Recovery Suite

Martin Kučera 12.11.2019

Advanced Password Recovery Suite vyhledá v počítači zapomenutá licenční čísla k instalovanému softwaru i přihlašovací údaje k různým aplikacím. ("Plná verze - Chip 12/2019.")

Potřebujete přeinstalovat nějaký software, ale ztratili jste krabici nebo certifkát s licenčním číslem? Snadná pomoc, najdete jej v registru Windows.

Program Advanced Password Recovery Suite umí prohledat různá zákoutí pevného disku vašeho počítače i kompletní obsah registru operačního systému Windows, aby našel cenné údaje. Patří k nim například licenční čísla ke komerčnímu softwaru, který máte ve svém počítači instalovaný a aktivovaný, ale potřebujete jej třeba reinstalovat nebo přenést do jiného počítače. Za tímto účelem podporuje Advanced Password Recovery Suite na 1 500 různých typů programů a počítačových her. Dále je možné zjistit klíče ke všem Wi-Fi sítím, ke kterým jste se se svým počítačem v minulosti připojili, stejně jako třeba přihlašovací jména a hesla k e-mailovým aplikacím typu Outlook či Thunderbird. Dále umí Advanced Password Recovery Suite najít i zapomenutá hesla k FTP serverům a v omezené míře dokáže vytěžit i informace z databází internetových prohlížečů.

  • Jazyk: česky, anglicky
  • Windows XP/7/8/10 (32/64 bit)
  • On-line registrace

Plnou verzi programu Advanced Password Recovery Suite v ceně 700 korun můžete po aktivaci využívat bez funkčních omezení po dobu dvanácti měsíců, ovšem bez nároku na aktualizace a technickou podporu. Běžná cena licence aplikace Advanced Password Recovery Suite je přes 700 korun. Licence je určena pro jeden nekomerční počítač a nesmí být dále distribuována nebo prodávána.

V hlavní nabídce »Přehled« najdete přepínače všech vyhledávacích funkcí programu Advanced Password Recovery Suite. Velmi dobře přitom funguje vyhledávání registračních klíčů softwaru, uložených v registru Windows, stejně jako třeba zobrazení hesel k používaným Wi-Fi sítím. Pro rychlejší vyhledání potřebného záznamu použijte konkrétní funkci, například nabídku »Softvér« pro vyhledávání zapomenutých licenčních klíčů instalovaného softwaru. Zde klikněte na tlačítko »Skenovat« a vyčkejte několik okamžiků, než Advanced Password Recovery Suite prohledá registr Windows. Hesla pro webové služby, uložená v internetových prohlížečích, umí Advanced Password Recovery Suite zjistit pouze v případě, že nejsou chráněna šifrováním a hlavním uživatelským heslem. Prohlížeče Chrome a Firefox jsou tímto způsobem ošetřeny, ale Edge svoje tajemství vyzradí.

Program Advanced Password Recovery Suite umí pochopitelně obnovit jen registrační klíče softwaru a jména či hesla k různým službám, která jsou uložena v registru operačního systému Windows bez zašifrování. I tato činnost ale může vyvolat falešný poplach antivirového programu, který může Advanced Password Recovery Suite považovat za škodlivý software. Nepřekonatelným problémem jsou pro Advanced Password Recovery Suite také záznamy v databázích internetových prohlížečů chráněné šifrováním a hlavním uživatelským heslem.

Seznam všech plných verzí v Chipu 12/2019

Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud