Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Americký startup Accolade otevírá nové technologické centrum v Praze

redakce 24.06.2016

Nové technologické centrum chce přilákat softwarové specialisty, kteří navrhnou a vyvinou zcela novou sadu webových a mobilních aplikací. V pražském Karlíně má do budoucna vzniknout až 60 nových pracovních míst

Nové technologické centrum Accolade v Praze, které bude vyvíjet cloudovou platformu pro řešení problémů v oblasti personalizované zdravotní péče, chce přilákat top softwarové specialisty a nabídnout jim unikátní pracovní prostřední a příležitost podílet se na vývoji produktu, který bezprostředně pomáhá lidem při řešení týkajících se jejich zdraví. „Česká technologická centra si ve světě začínají budovat velké jméno. My v Accolade víme, že celé odvětví stojí na šikovných lidech, kteří přináší dobré nápady a inovace. Proto jsme se rozhodli pro Prahu a otevíráme zde jedinou pobočku mimo Ameriku,“ říká Drew Garner, šéf české pobočky Accolade.

Kromě nových pracovních příležitostí, kterých plánuje firma vytvořit až 60, přinese technologické centrum Accolade do České republiky také specifické know-how. Accolade, jako jeden z nejúspěšnějších zdravotnických startupů ve Spojených státech, se zabývá transformací složitých a roztříštěných systémů zdravotní péče do srozumitelné podoby, zefektivňováním každodenní správy zdravotnických informací a optimalizací nákladů. Za pomoci speciálních programů a zákaznických linek provází společnost spotřebitele systémem zdravotní péče velice osobním způsobem a usnadňuje jim rozhodování.

„Accolade kombinuje několik zajímavých faktorů. Při vývoji používáme moderní nástroje, např. cloudovou platformu, což ve většině společností zatím není běžné. Samotné služby týkající se zdravotní péče mají ohromný potenciál a bezprostřední dopad na životy lidí, což dodává smyslu naší práce zcela nový rozměr. Také máme za sebou úspěšný americký leadership, který vybudoval jednu z nejúspěšnějších softwarových společností na světě, a v neposlední řadě, ti co se k nám připojí, sami zažijí jaké to je stát u zrodu úplně nového týmu. Právě proto máme už většinu pracovních míst obsazenou,“ říká Silvie Zeman, HR managerka, která byla najata jako první lokální zaměstnanec Accolade. Volná pracovní místa pro SW specialisty v Praze naleznete zde.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud