Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Bezdrátová myš a Bluetooth reproduktor

redakce 05.12.2012

Verbatim má v nabídce nové bezdrátové příslušenství: myš GO NANO dodávanou ve více barevných provedení a mobilní Bluetooth reproduktor.

Kapitoly článku

Bezdrátová myš Verbatim Go NANO je napájena dvěma AAA bateriemi a není nutné instalovat ovladače. Myš využívá Nano USB přijímač, který nevyčnívá z USB portu více než 6 mm a může tedy být neustále zapojen. Pokud není používán, můžete využít vestavěný kryt v těle myši.

Optický senzor má rozlišení 1000 dpi a zajišťuje přesný pohyb a plynulé ovládání kurzoru na. Myš má symetricky tvarované tělo, takže je použitelná pro levou i pravou ruku. Má rozměry 95 mm x 58 mm x 35 mm (d x š x v) a váhu pouze 82 g. GO NANO je dodávána s dvojicí AAA baterií a je k dispozici ve čtyřech barvách – černé, růžové, karibské modři a sopečně oranžové. Doporučená cena je stanovena na 379 Kč.

Mobilní Bluetooth reproduktor

Kompaktní mobilní Bluetooth reproduktor bílé barvy je vhodný hlavně na cesty. Uživatelé do něj mohou streamovat hudbu z jakéhokoliv zařízení vybaveného Bluetooth, včetně chytrých telefonů, tabletů a notebooků.

Navzdory malým rozměrům (výška: 75 mm x průměr: 80mm) a malé váze (195 g jen) je reproduktor vybaven dvojicí 40mm reproduktorů a podle výrobce poskytuje silný, jasný a vyvážený stereo zvuk. Vestavěný lithium-iontový akumulátor ukrytý uvnitř reproduktoru nabízí až 6 hodin přehrávání a vyžaduje 4 hodiny dobíjení přes USB. Reproduktor má doporučenou cenu 1299 Kč a je vybaven USB sadou a stereofonními audio kabely, aby bylo možné připojit k reproduktoru i zařízení, které nemají Bluetooth.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud