Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Bezdrátové reproduktory BOOM 3 a MEGABOOM 3

redakce 10.09.2018

Oblíbené reproduktory Ultimate Ears přicházejí v nové vylepšené verzi – Ultimate Ears BOOM 3 a MEGABOOM 3.

Tyto přenosné vodotěsné Bluetooth reproduktory mají přepracovanou konstrukci s efektním potahem kombinujícím dva barevné odstíny. Je vyroben z velmi odolné tkaniny používané například pro motorkářské bundy anebo požární vybavení. Novým prvkem reproduktorů BOOM 3 a MEGABOOM 3 je tlačítko Magic Button na horní straně, které slouží k pohodlnému ovládání hudby. Reproduktory vynikají vyváženým všesměrovým 360° zvukem. MEGABOOM 3 má navíc hlubší basy a čistší zvuk než MEGABOOM původní. Tyto stylové reproduktory nabízejí dostupnější, delší a intenzivnější hudební zážitky a zazáříte s nimi na každé párty.

Nové tlačítko Magic Button umožňuje ovládat přehrávání, pozastavení a přeskakování skladeb přímo na reproduktorech, abyste kvůli tomu nemuseli „vypadnout z rytmu“ a hledat telefon v tašce nebo ve vedlejší místnosti. Při spárování s přepracovanou mobilní aplikací Ultimate Ears BOOM & MEGABOOM pro iOS získáte také snadný přístup k celému katalogu Apple Music více než se 45 miliony skladeb a ke všem svým oblíbeným playlistům. V systému Android mohou hudební fandové používat tlačítko Magic Button, aby měli přístup ke svým playlistům na Deezer Premium. Postupně se budou doplňovat i jiné hudební služby.

Dalším vylepšením BOOM 3 a MEGABOOM 3 je zvýšení jejich odolnosti na stupeň krytí IP67. Jsou tedy vodotěsné, odolné proti pádu a také prachotěsné, takže je můžete vzít s sebou na jakoukoli dobrodružnou akci. Nemusíte se ani bát, že se je na utopíte, protože ve vodě plavou. Zvýšený dosah Bluetooth, až 45 metrů, umožňuje větší mobilitu posluchačů nebo lepší pokrytí ozvučeného prostoru. Díky změně umístění USB portu se reproduktory dají dobíjet ve svislé poloze. Abyste se nemuseli obtěžovat s připojováním kabelu, můžete si pořídit také nabíjecí stanici Ultimate Ears POWER UP (prodává se samostatně).

Aplikace BOOM & MEGABOOM s nově navrženým rozhraním zachovává všechny funkce, které se vám zalíbily u předchozích verzí, jako je PartyUp, která pracuje se všemi generacemi BOOM a MEGABOOM a umožňuje připojit až 150 reproduktorů, individuální ekvalizér (EQ) a dálkové ovládání vypínání.

BOOM 3 a MEGABOOM 3 budou k dispozici ve čtyřech kombinacích barevných odstínů: Night (černá), Sunset (červená), Lagoon (modrá) a Ultraviolet (fialová). 

 

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme