Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Brodit: Držák pro iPad

redakce 08.12.2010

Sunnysoft uvádí na český trh multifunkční držák značky Brodit pro Apple iPad. Tento držák významně usnadňuje užívání Apple iPadu doma nebo v kanceláři. Jeho praktičnost ale ocení i uživatelé, kteří Apple iPad často přenášejí z jednoho místa na druhé.

Multifunkční držák Brodit je praktickým doplňkem při každodenním používání tabletu Apple iPad. Multifunkční držák lze snadno nastavit do různých úhlů tak, aby mohli uživatelé snadno používat Apple iPad jak při práci v kanceláři, na cestách, tak i pro prohlížení obrázků nebo filmů v pohodlí domova. Při sklopení nožičky u držáku lze Apple iPad také snadno přenášet.

Multifunkční držák je vyráběn z černého ABS plastu. Na stranách a na spodní části je opatřen jemnými protiskluznými plochami pro lepší usazení tabletu Apple iPad a větší stabilitu držáku na stole. Na zadní straně držáku je umístěna pohyblivá nožička, která umožňuje naklonit Apple iPad od horizontální polohy až do vertikální. Držák je rovněž vybaven úchytem pro pevné umístění tabletu Apple iPad na zeď nebo do auta, kdy ve voze nebo na zdi stačí jednoduše připevnit malou základnu, do které se celý držák zasune.

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme