Menu
CHIP Speedtest
Časopis Chip

Anonymně na webu

Anonymně na webu

Pokud se chcete vyhnout geografickému omezení a bezpečně používat Wi-Fi sítě, náš tříbodový plán vám umožní nerušené a bezpečné surfování.

Koupit digi vydání Koupit tištěné vydání

Pro zvýšení anonymity a vyšší bezpečnost vám doporučujeme používat virtuální privátní síť - VPN. Pro naše potřeby jsme uživatele rozdělili do tří odlišných skupin. V první skupině najdete osoby, které používají VPN pouze sporadicky  - například za účelem bezpečného připojení prostřednictvím veřejné Wi-Fi sítě. Kromě této skupiny ale existují i uživatelé, kteří používají zabezpečené a anonymní připojení v podstatě denně. Tito uživatelé nejen chrání obsah svých prohlížečů, ale chrání i všechny ostatní programy na počítačích nebo smartphonech.

A v neposlední řadě pro vás máme profesionální anonymizační nástroje, které vám umožní surfovat na internetu zcela anonymně. Tato anonymita je zajištěna prostřednictvím vícenásobného VPN připojení. Má to i další výhodu: VPN vás dokonce ochrání před nejnovějšími útoky na Wi-Fi sítě prostřednictvím nedávno zveřejněné bezpečností mezery v zabezpečení WPA2. Pokud vás toto téma zaujalo, nenechte si ujít lednové vydání Chipu.

Tento a další zajímavé články můžete číst hned

Navíc získáte řadu užitečných plných verzí softwaru

Kupte si jednotlivá vydání Chipu nebo výhodné předplatné.
Nákup Chipu
Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání

Komerční sdělení