Menu
CHIP Speedtest
Časopis Chip

Všechny účty zabezpečené proti hackerům

Všechny účty zabezpečené proti hackerům

Útočníci vyzkouší všechno, aby uspěli při přihlášení k cizímu účtu. Ukážeme vám, jak si své účty zabezpečit, aby útokům odolaly.

Koupit digi vydání Koupit tištěné vydání

Malware, hackerské databáze i telefonní hovory - hackeři zkoušejí různé metody, při snaze prolomit se do cizího účtu. Mezi tyto metody patří i útoky škodlivého softwaru na osobní počítač, snaha nainstalovat keylogger, útok na smartphone nebo přímý útok na webové služby. Dobrá zpráva je, že pokud se budete řídit našimi praktickými tipy uvedenými v tomto článku, můžete svoje zařízení zabezpečit před útokem hackerů téměř na 100 procent.

Můžete se dokonce částečně zabezpečit pro případy, kdy kybernetičtí zločinci proniknou k databázi uživatelů konkrétní webové služby. V každém případě používejte ke svým účtům dlouhé a bezpečné heslo. Důležité také je, abyste pro každou službu použili samostatné heslo. Pokud se ho podaří hackerům získat, nedostanou se k dalším službám. Bezpečnost zvyšuje i použití jiného uživatelského jména pro každou službu. Kromě hesla pak totiž hackeři musí hledat i správné přihlašovací jméno.

Tyto i další doporučení se dozvíte v našem článku v lednovém Chipu. A jak je naším zvykem, dodáme vám i všechny potřebné nástroje pro osobní počítač a doporučíme vám aplikace dostupné v obchodech s aplikacemi pro mobilní zařízení. 

Tento a další zajímavé články můžete číst hned

Navíc získáte řadu užitečných plných verzí softwaru

Kupte si jednotlivá vydání Chipu nebo výhodné předplatné.
Nákup Chipu
Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání
¨