Menu
Časopis Chip

Multimediální centrum

Multimediální centrum

Multimediální centrum | Foto: CHIP

Udělejte si pořádek v multimediálních souborech a zajistěte, abyste je všude a pohodlně pomli přehrát. Chip vám poradí jak na to.

Koupit digi vydání Koupit tištěné vydání

Hudbu, fotografie, filmy a další multimediální soubory nemá většina lidí na jednom místě - něco je v počítači, něco ve smartphonu, nebo v tabletu. Čím více zařízení a dat, tím větší mediální chaos. Pokud si ovšem pořídíte nějaké mediální centrum, chaosu se zbavíte. Snadno najdete požadované hudební album, fotografii nebo video a snadno ho spustíte.

Přístup ke své kolekci médií můžete mít nejen z domova, ale v podstatě odkudkoli, kde je připojení na internet. Přehrávat můžete na svém chytrém telefonu, tabletu, počítači, chytrém televizoru nebo připojeném stereosystému. Mediální centrum si můžete nastavit na svém počítači, síťovém disku nebo někde v cloudu. Jde přitom o poměrně jednoduchý postup, za který nemusíte platit žádné dodatečné peníze. Takové mediální centrum přehledně shromáždí všechnu vaši hudbu, videa a fotografické soubory na jednom místě.

kodi5(1)-nahled

Díky multimediálnímu systému Kodi, který naleznete na našem Chip DVD, uděláte skvělé mediální centrum téměř z jakéhokoli počítače. A to zcela zdarma. Zdarma je i systém Plex. Jako mediální centrum ale skvěle poslouží i domácí NAS server, případně cloudové úložiště. Všechny potřebné informace i potřebné programy získáte v Chipu 5/2016.


Tento a další zajímavé články můžete číst hned

Navíc získáte řadu užitečných plných verzí softwaru

Kupte si jednotlivá vydání Chipu nebo výhodné předplatné.
Nákup ChipuKomerční sdělení