Menu

05/2017

Od 11. dubna je všem uživatelům Windows 10 k dispozici aktualizace Creators Update

Domácí ethernetové sítě jsou již několik let limitovány přenosovou rychlostí jednoho gigabitu za sekundu

Poradíme vám, jak opravit problémy ve Windows 7, 8 i 10

Jen sedmdesát lajků na Facebooku stačí strojům na to, aby o vás věděly více než vaši vlastní přátelé

Nějakou kalendářovou aplikaci najdete předinstalovanou téměř v každém smartphonu. Představíme vám nejlepší alternativy

Nejpopulárnější alternativní verze Androidu na světě přestala existovat, na alternativu jsme ale nemuseli čekat dlouho

Ještě než začnou auta po silnicích jezdit úplně sama, nabídnou nám komfortní funkce ovládané smartphonem

Většinu multifunkcí lze dnes ovládat z mobilu. Vyzkoušeli jsme všechny výrobce domácích inkoustových multifunkcí.

Jako každý rok, i letos jsme pro vás připravili čtyři ideální konfigurace desktopů pro různé typy uživatelů.

Sehnat dnes kvalitní mobil s Androidem a úhlopříčkou pod5”je těžké. Vlastně není, protože na výběr jsou jen dva.

Opravdová kvalita telefonu se ukáže až po delším používání. Srovnali jsme statistiky oprav iPhonu 7 a Galaxy S7.

Strojové učení vylepšilo počítačovou identifikaci tváří. Už ale existují metody, jak tyto systémy oklamat.

Budou nás diagnostikovat algoritmy a roboti nás budou opravovat náhradními díly z 3D tiskáren?

Digitální revoluce má potenciál stát se největším zabijákem pracovních míst v historii.

Poskytnout možnost zabezpečené komunikace na internetu je cílem nejnovější verze kryptografického protokolu TLS 1.3. 

I váš počítač se může stát cílem útoku zpravodajských agentur či počítačovích zločinců. Jak poznáte, že jste byli napadeni a jak se můžete bránit?

Ashampoo ZIP 2017 je pomocník na kompletní práci s archivovanými soubory a jejich sdílení, vybavený moderním přehledným rozhraním. Plná verze - Chip 05/2017.

S pomocí programu TNR Utilities lze přesně určit, s jakými aplikacemi a kdy budou moci různí uživatelé vašeho počítače pracovat. Plná verze - Chip 05/2017.

Simple Shop Ultimate je řešení pro fakturaci a vedení pokladny v souladu s požadavky zákona o elektronické evidenci tržeb včetně tisku účtenek. Plná verze - Chip 05/2017.

Program Total Outlook Converter umí převádět e-maily z poštovního klienta Outlook na soubory v dlouhé řadě různých formátů. Plná verze - Chip 05/2017.

MediaTrans je program pro jednoduchý přenos hudby, videa a obrázků z počítače do iPhonu a iPadu. Zvládne i převody multimedií do potřebných formátů. Plná verze - Chip 05/2017.

BurnAware je přehledná aplikace pro vypalování CD, DVD a Blu-Ray disků. V edici Pro navíc nabídne záchranu dat z nečitelných nebo neuzavřených optických disků. Plná verze - Chip 05/2017.

BeatStar 2017 je kompaktní nástroj na snadné vyhledávání internetových rádií a nahrávání hudby. Plná verze - Chip 05/2017.

Kultovní nástroj na optimalizaci počítače AVG PC TuneUp můžete nyní bez omezení používat k vyčištění PC, vyřešení problémů i zvýšení výkonu. Plná verze - měsíční prodlužování licence

CyberLink AudioDirector je výkonný zvukový editor, vhodný například pro přípravu zvukových stop pro videa nebo práci s vlastní hudební tvorbou. Plná verze - Chip 05/2017.

Vytvořte si bootovací flash disk se značkovým antivirem a proklepněte svůj počítač bez nutnosti obracet se hned na odborný servis. Open-source - Chip 05/2017.

Německo-český slovník v aplikaci Slovoed Dictionaries budete mít off-line neustále k dispozici ve své smartphonu – včetně nahrávek výslovnosti. 100denní verze  - Chip 05/2017.

FlipHTML5 je platforma pro on-line publikaci knih, katalogů nebo časopisů s interaktivní obsahem, dostupným ze všech běžných zařízení a prohlížečů. 3měsíční verze  - Chip 05/2017.

<< <   1   > >>

Letošní Huawei MateBook D16 má kovové šasi a ohromný displej, přesto si zachovává překvapivě malé rozměry a hmotnost. Notebook je osazen 12.…

Monitor Philips 243B1JH je určen hlavně majitelům moderních notebooků s USB-C konektorem a omezenou portovou výbavou. Tu tenhle monitor dokáže…

Praktická krabička JVC RA-E981B kombinuje přijímač DAB+ s klasickým FM rádiem, díky možnosti připojení k Wi-Fi dokáže přehrávat internetová…
Komerční sdělení