Menu
Časopis Chip

Norton Family

Norton Family

Norton Family | Krabice: koláž CHIPu

Všichni chceme, aby naše děti byly v bezpečí. Pomocí systému Norton Family můžete naučit své děti bezpečný pohyb a návyky při používání internetu. Získejte aplikaci Norton Family zdarma na 6 měsíců. Ta obsahuje nástroje, které vás informují o aktivitách dětí on-line a upozorní vás na nebezpečné chování, takže si s nimi můžete o všem promluvit. 6měsíční verze - Chip 05/2020.

Koupit digi vydání Koupit tištěné vydání

Pokud přemýšlíte, jak ochránit své děti na internetu, začněte u sebe. Služba Norton Family vám s tím dokáže výrazně pomoci.

Bezpečnost na internetu představuje aktuální téma pro děti a rodiče. Mezi běžné hrozby související s bezpečností dětí na internetu patří kybernetická šikana, nemravný nebo urážlivý obsah, pornografie, nenávistné zprávy a sexuální devianti. Děti jsou přirozeně zvídavé a nemusí vždy tušit, že určitá situace na internetu není bezpečná. Díky aplikaci Norton Family však můžete aktivitu dětí na internetu sledovat.

Program je možné pořídit prostřednictvím nákupu digitálního Chipu za 99 korun >> a získanému přístupu k »On-line DVD«.

Aplikace Norton Family vám pomůže dohlížet na aktivity vašich dětí na internetu. Při procházení internetu vašimi dětmi, vám umožňuje sledovat, jaké weby vaše děti navštěvují a pomáhá blokovat nevhodné weby a blokujte škodlivé stránky. Také nastavuje limity pro čas strávený on-line. V rodičovském rozhraní si můžete zobrazit výrazy, které děti hledají a dozvědět se více o jejich zájmech. Zjistěte také, jaké aplikace si děti stáhly do svých zařízení, a zvolte, které aplikace mohou používat, například YouTube nebo Facebook. Případně zablokujte aplikace, jejichž používání chcete dětem zakázat. Můžete také zobrazit, které aplikace děti používají nejčastěji a kolik s nimi stráví času. Zjistíte, když se dítě pokusí navštívit blokovaný web, abyste si s ním o tom mohli promluvit. Podívejte se, jaká videa děti sledují, abyste si s nimi o tom mohli v případě potřeby včas promluvit. Podporujte jejich rozvoj a nabádejte dítě, aby požádalo o výjimku pro blokovaný web nebo domácí pravidlo. Pomocí e-mailových hlášení nebo rodičovského portálu získáte informace o tom, kdy se děti připojují a jaké aktivity provádějí.

  • Jazyk: česky, anglicky
  • Windows 7/8/10
  • Android, iOS
  • Registrace do konce 05/2020

Plnou verzi systému Norton Family můžete po registraci používat zdarma bez funkčních po dobu 6 měsíců. Roční licence vyjede na 520 korun.

Rodičovský účet Norton Family je tvořen pouze internetovou službou. Na monitorovaná zařízení však musíte nainstalovat klienty služby. Přehledný průvodce komunikuje česky a vede uživatele krok za krokem. Poté, co vytvoříte rodičovský účet, si zvolíte profil vašeho dítěte a následně nainstalujete aplikaci Norton Family do zařízení dítěte. Následně se v aplikacích přihlásíte ke svému rodičovskému účtu. Na zařízení dětí, která chcete monitorovat nainstalujte klienty/aplikace Norton Family pro Windows, iOS a Android.

Na zařízení dětí, která chcete monitorovat, nainstalujte klienty/aplikace Norton Family pro Windows, iOS a Android. Průvodce vám umožňuje instalaci i prostřednictvím QR kódu. V případě Windows je nejjednodušší si nechat poslat odkaz na instalační soubor e-mailem.

DVD: Seznam všech plných verzí v Chipu 05/2020


Tento a další zajímavé články můžete číst hned

Navíc získáte řadu užitečných plných verzí softwaru

Kupte si jednotlivá vydání Chipu nebo výhodné předplatné.
Nákup ChipuKomerční sdělení