Menu
Časopis Chip

Paragon Hard Disk Manager

Paragon Hard Disk Manager

Paragon Hard Disk Manager | Krabice: koláž CHIPu

Paragon Hard Disk Manager spolehlivě zvládne nerůznější úpravy disků a oddílů, přenášení a mazání dat i zálohy konkrétních souborů nebo celého počítače.  Plná verze - Chip 05/2020.

Koupit digi vydání Koupit tištěné vydání

Pokud potřebujete na úpravy pevných disků specialistu, tak věřte, že s Paragonem je váš disk a data ve správných rukou.

 Program Paragon Hard Disk Manager 25 Anniversary LE se specializuje na zálohování kompletního obsahu pevného disku počítače, tedy nejen uživatelských souborů, ale rovněž i instalace operačního systému Windows, všech používaných programů, ovladačů hardwaru a vašich vlastních uživatelských nastavení. S pomocí takové zálohy a startovacího USB flash disku pak velmi snadno obnovíte chod počítače po jakékoli havarijní události.

Program je možné pořídit prostřednictvím nákupu digitálního Chipu za 99 korun >> a získanému přístupu k »On-line DVD«.

Program toho ovšem zvládne ještě mnohem více – především zálohovat jednotlivé soubory a složky dle vaší volby (s pomocí filtru formátů souborů), chránit obsah zálohy heslem a také vytvářet rozdílové nebo přírůstkové zálohy, které šetří místo. Užitečné jsou také funkce na správu pevných disků a diskových oddílů. Hard Disk Manager umí například měnit velikost oddílů, rozdělovat je, spojovat a také bezpečně mazat jejich obsah. V Chipu najdete výroční verzi, kterou výrobce připravil ke svému 25. výročí založení.

Rozsáhlý článek o programu a jeho použití najdete také v tištěném Chipu.

  • Jazyk: anglicky, německy
  • Windows 7/8/10 (64 bit)
  • Registrace do konce 05/2020

Plnou verzi programu Paragon Hard Disk Manager 25 Anniversary LE v ceně 1 600 korun můžete používat bez časových a funkčních omezení, ale bez nároku na aktualizace a technickou podporu. Licence je určena pro jeden nekomerční počítač a nesmí být dále distribuována nebo prodávána.

Hard Disk Manager má přehledné ovládání, rozdělené na funkce na zálohování dat a nástroje na práci s diskovými oddíly. Zálohovací funkce umí vytvářet kopie kompletních disků, diskových oddílů nebo vybraných souborů a složek. Cílem zálohy mohou být lokální, externí i síťové disky. Funkce programu Hard Disk Manager na správu pevných disků a jejich oddílů zvládnou mnohem víc než standardní výbava Windows. Kromě změny velikosti a rozdělování oddílů je možné bezpečně mazat jejich obsah nebo třeba zkontrolovat povrch disku na výskyt poškozených sektorů. Po úvodním nastavení zálohovacích úloh v programu Hard Disk Manager probíhá zálohování už zcela automaticky. O výsledcích a třeba i chybách během procesu zálohování vás může Hard Disk Manager informovat e-mailovými zprávami. Jejich zasílání se nastavuje v nabídce »E-mail settings«.

Hned při svém prvním spuštění vás program Hard Disk Manager upozorní na nutnost vytvoření záchranného média, s jehož pomocí můžete v případě havárie disku spustit počítač a obnovit data ze zálohy. Záchranný USB flash disk nebo DVD můžete kdykoli vytvořit po kliknutí na tlačítko s ozubeným kolem vlevo dole, když přejdete do nabídky »Recovery Media Builder«. Pak můžete vytvořit záchranný disk na bázi Windows PE nebo Linuxu.
 

DVD: Seznam všech plných verzí v Chipu 05/2020


Tento a další zajímavé články můžete číst hned

Navíc získáte řadu užitečných plných verzí softwaru

Kupte si jednotlivá vydání Chipu nebo výhodné předplatné.
Nákup ChipuKomerční sdělení