Menu
CHIP Speedtest
Časopis Chip

Akční kamerky

Akční kamerky

Umí fotografovat, ale především nahrávat skvělá videa ve vysokém rozlišení. Můžete je mít pořád u sebe a točit akční záběry.

Koupit digi vydání Koupit tištěné vydání

V Chipu 7/2015 najdete test malých odolných kamer, kterým se většinou říká akční. Jsou totiž připraveny být neustále s vámi a zachytit divokou jízdu na lodi, kole, nebo třeba na motorce. Poradíme vám, jaký model si vybrat pro nahrávání vašeho akčního videa.

Celkem jsme otestovali 26 kamerek dostupných na našem trhu. Od našeho posledního testu, který jsme zveřejnili v Chipu 6/2014, se nabídka kamer značně rozšířila. A také přibylo modelů, které jsou schopné nahrávat video dokonce v rozlišení vyšším než Full HD, tedy 3 840 x 2 160, případně 4 096 x 2 160 bodů. Standardem ale zatím zůstává rozlišení Full HD, které podporuje naprostá většina testovaných zařízení a v podstatě standardem se stává připojení přes Wi-Fi. Ale kamerky se v mnohém liší, takže při výběru se vám náš srovnávací test bude jistě hodit. Zjistíte jaké vybavení ke kamerce dostanete, jak hluboko se s ní můžete potopit, ale třeba i to, jak dlouho vydrží na akumulátor. V naší tabulce najdete samozřejmě i další parametry, jako jsou rozměry a hmotnost, možnosti připojení a další. Kromě nejlepšího produktu jsme pro vás vybrali i model zajímavý z hlediska poměru ceny a výkonu.

Tento a další zajímavé články můžete číst hned

Navíc získáte řadu užitečných plných verzí softwaru

Kupte si jednotlivá vydání Chipu nebo výhodné předplatné.
Nákup Chipu
Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání
Komerční sdělení