Menu
Časopis Chip

Chytré telefony bez kompromisů

Chytré telefony bez kompromisů

Chytré telefony bez kompromisů | Zdroj: foto výrobce

Smartphony nejvyšší třídy jsou výkonné, dlouho vydrží na baterii, rychle se nabijí a mají skvělé fotoaparáty. Vyzkoušeli jsme nejnovější generaci špičkových modelů několika značek.

Koupit digi vydání Koupit tištěné vydání

Chip 08/2021: V našich testech smartphonů se na prvnich místech vyskytují nejnovější modely vlajkových lodí značek Samsung a Apple a následují Android telefony činské proveniece. Na první pohled se zdá, že zařízení nejsou ničím výjimečná, protože se oproti loňskému roku příliš nezměnila konstrukce ani kvalita fotoaparátu. Druhý pohled na některé detaily však odhalí několik zajímavých inovací.

Vlajkové lodě se systémem Android ohromují vynikajícími a velmi jasnými displeji. Obnovovací frekvence vyšší než 60 Hz pro plynulé zobrazení obsahu se letos stala víceméně normou. Moderní funkce, jako je Wi-Fi 6, jsou také standardem, a pokud jde o dobu nabíjení, čínští výrobci jako Xiaomi, Oppo a OnePlus nasadili Turbo. Ačkoli je Samsung s modelem S21 Ultra 5G opět celkovým vítězem této generace, mnoho konkurentů se mu velmi blíží. Seznámíme vás se všemi novinkami aktuální generace a probere všechny slabé i silné stránky. Máme pro vás samozřejmě i cenový tip.

Obsah: Všechna témata Chipu 08/2021


Tento a další zajímavé články můžete číst hned

Navíc získáte řadu užitečných plných verzí softwaru

Kupte si jednotlivá vydání Chipu nebo výhodné předplatné.
Nákup ChipuKomerční sdělení