Menu
CHIP Speedtest
Časopis Chip

Uninstaller 8 Pro

Uninstaller 8 Pro

IObit Uninstaller umí hromadně a bez pozůstatků odinstalovávat nepotřebné aplikace a softwarové doplňky i součásti základní výbavy Windows 10. Plná verze - Chip 11/2018.

Koupit digi vydání Koupit tištěné vydání

Už když vybalíte nový počítač z krabice, obsahuje mnoho programů, které nepotřebujete. S šikovným nástrojem se jich zbavíte najednou a bezezbytku.

Úkolem aplikace IObit Uninstaller je rychlé a kompletní odstranění veškerého nepotřebného softwaru z vašeho počítače. Může přitom jít o programy, které již nechcete používat, zbytečné součásti výbavy Windows 10 nebo třeba různé doplňky internetových prohlížečů, o jejichž instalaci možná ani nevíte a které mohou představovat bezpečnostní riziko. Samostatnou kapitolou jsou různé programy, předinstalované výrobcem počítače, stejně jako zbytečnosti, pokoutně instalované společně s aplikacemi, které chcete opravdu používat. IObit Uninstaller spolehlivě identifikuje a kompletně odstraní i software, kterého se s využitím standardních postupů nemůžete zbavit. Součástí odinstalování je vždy i vyčištění disku počítače a registru Windows od souborů a záznamů, spojených s daným softwarem. Programy, které chcete ve svém počítači ponechat, vám IObit Uninstaller pomůže aktualizovat na nejnovější verze.

  • Plná verze
  • Uveřejněno na Chip DVD 11/2018
  • Info: www.iobit.com
  • Jazyk: česky
  • Windows XP/Vista/7/8/10 (32/64 bit)
  • On-line registrace

Plnou verzi programu IObit Uninstaller můžete po registraci a aktivaci používat bez funkčních omezení po dobu jednoho roku od instalace a aktivace. Program si můžete instalovat až na 3 počítače. Běžná cena licence aplikace IObit Uninstaller je necelých 500 korun. Licence je určena maximálně pro tři nekomerční počítače a nesmí být dále distribuována nebo prodávána.

Obrovskou výhodou programu IObit Uninstaller je, že můžete nepotřebné aplikace odinstalovávat hromadně. IObit Uninstaller navíc identifikuje nepotřebné (bundleware) programy, nedávno instalovaný software, aplikace, které zabírají v počítači nejvíce místa nebo programy, které jste dlouhou dobu nepoužili. Vše najdete přímo v nabídce »Programy«. V nabídce »Windows aplikace« najdete přehled softwarové výbavy, kterou Microsoft integroval do operačního systému Windows 10. IObit Uninstaller přitom umí odstranit i ty aplikace ze základní výbavy Windows 10, které nelze odinstalovat standardním způsobem. IObit Uninstaller nevytváří záznamy o instalaci nových aplikací, ale dokáže provést hloubkovou kontrolu počítače a odstranit veškeré pozůstatky po aplikacích, které chcete odinstalovat. V některých případech proběhne odinstalování zcela automaticky, u některých aplikací jej ale musíte potvrdit v odinstalačním průvodci příslušného programu.

Program IObit Uninstaller umí zajistit nejen kompletní odinstalování nepotřebného softwaru, ale zvládne také zkontrolovat dostupnost aktualizací k aplikacím, které chcete dále používat. IObit Uninstaller vyhledává aktualizace pro všechny běžně používané programy, jako jsou internetové prohlížeče, multimediální přehrávače, aplikace na práci s komprimovanými archívy a další součásti základní softwarové výbavy počítače. Funkci na vyhledávání nejnovějších verzí instalovaného softwaru najdete v nabídce »Aktualizace software« a její použití je naprosto snadné. IObit Uninstaller zcela automaticky stáhne instalátory nejnovějších verzí instalovaných programů a pak provede i jejich instalaci.

Seznam všech plných verzí v Chipu 11/2018

Tento a další zajímavé články můžete číst hned

Navíc získáte řadu užitečných plných verzí softwaru

Kupte si jednotlivá vydání Chipu nebo výhodné předplatné.
Nákup Chipu

Komerční sdělení