Menu
Časopis Chip

Syvir PC Build 2

Syvir PC Build 2

Syvir PC Build 2 | Foto: CHIP

Program Syvir PC Build slouží jako diagnostický nástroj, který ale jen nevypíše seznam komponent – rovnou je zobrazí ve 3D modelu počítače. Plná verze - Chip 12/2017.

Koupit digi vydání Koupit tištěné vydání

Zajímá vás, jak to vlastně ve vašem počítači doopravdy vypadá? Nemusíte hned sahat po šroubováku – speciální diagnostický program vám to ukáže.

Program Syvir PC Build není striktně vzato diagnostický nástroj, který vypíše přesné a detailní informace o hardwaru vašeho počítače. Je ale o to zábavnější, protože útroby počítače nepopisuje strohým seznamem komponent, ale rovnou vymodeluje jejich podobu ve 3D prostředí. Na modelu základní desky pak můžete vidět procesor vašeho počítače, moduly operačních paměti, grafickou kartu nebo třeba instalované pevné disky. Syvir PC Build jde do detailů, takže nechybí například ani napájecí zdroj a ventilátory. Pro přesnou diagnostiku hardwaru využívá Syvir PC Build přes 30 senzorů. Model počítače můžete volně otáčet v prostoru, přibližovat jej a měnit jeho nasvícení nebo barvu pozadí. Bohužel jej ale nelze žádným způsobem z programu Syvir PC Build exportovat. Syvir PC Build je ale i tak zajímavou hračkou.

  • Plná verze
  • Uveřejněno na Chip DVD 12/2017
  • Info: www.syvir.com
  • Jazyk: anglicky
  • Windows 7/8/10 (32/64 bit)
  • On-line registrace

Časově neomezená plná verze programu v ceně 600 korun až pro 10 počítačů, která je shodná s aktuální prodávanou licencí, ovšem bez možnosti updatu a technické podpory. Licence je určena pro jeden nekomerční počítač a nesmí být dále distribuována nebo prodávána.

Pro vytvoření 3D modelu obsahu vašeho počítače v programu Syvir PC Build použijte tlačítko »Build«. Aplikace získá informace o hardwaru z více než tří desítek senzorů a vymodeluje základní desku osazenou příslušnými komponenty. Žádná zásadní nastavení v programu Syvir PC Build nehledejte. S 3D modelem lze volně pohybovat a zoomovat, ale jinak se možnosti úprav zobrazení omezují jen na změnu pozadí nebo ovládání nasvícení modelu. Zobrazení modelu lze ovládat myší nebo prostřednictvím ovladače se čtyřmi šipkami vpravo nahoře.

Výrobce nabízí i další vizualizační, diagnostické a monitorovací nástroje pro hardware, servery i sítě.

Seznam všech plných verzí v Chipu 12/2017

Tento a další zajímavé články můžete číst hned

Navíc získáte řadu užitečných plných verzí softwaru

Kupte si jednotlivá vydání Chipu nebo výhodné předplatné.
Nákup Chipu
Komerční sdělení